Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Miřejovský

Pavel Miřejovský

webdesignér a grafik

Pavel Miřejovský
Pavel Miřejovský - logo

Profesionální tvorba počítačové grafiky, corporate identity a logotypů. Realizace návrhů marketingových materiálů (produktových krabic, vizitek, letáčků a dalších tiskovin).

Kvalitní zpracování moderních webových prezentací od grafického návrhu po kodérské práce s ohledem na použitelnost, přístupnost a SEO. Tvorba responsivních verzí webových stránek vhodných pro použití na mobilních zařízeních.

Multimédia, střih a postprodukce videí a audio nahrávek, retuše fotografií.

Přes 12 let zkušeností. Odborná znalost Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effects, Premiere, Audition, Flash, Fireworks, ImageLine Fl Studio.

Ukázky práce:

Městská nemocnice v Litoměřicích - Návrh webových stránekACHETA.cz - živý krmný hmyz a teraristické potřebyGrafické zpracování naučné stezky Vrbno–ZelčínŠtěpán Maňák - realizace propagačního letákuSkvělá káva - realizace polepů výloh, pultíku a vizitek
Zobrazit všech 49 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Hlavní priority

  • spolehlivost
  • kvalita odvedené práce
  • spokojenost klientů

Vybrané reference

Kontaktní informace

Pavel Miřejovský
Na Výsluní 3757
Mělník (Středočeský kraj)
276 01
Mobil:607 166 763
Email:pavel.mirejovsky@gmail.com
Web:www.dusty.cz
LinkedIn:LinkedIn pmirejovsky
Skype:Skype pavel.mirejovsky
Účet:670100 – 2210498563 / 6210 (mBank)
:01557301

Doporučení z první ruky

Pavel je nejen kreativní, rychlý, ochotný naslouchat klientovi, ale zároveň má velmi přátelskou a otevřenou povahu. Doposud jsme spolupracovali na tvorbě a údržbě webových stránek, firemních profilů na sociálních sítích, a na návrzích grafiky letáků, bannerů a newsletterů. Díky Pavlovým znalostem grafického softwaru a díky jeho výtvarnému cítění pro něj není problém tvořit grafiku pro nejrůznější projekty, ať už jde o návrh loga pro neziskovou organizaci, o vytvoření kompletního grafického vizuálu pro mezinárodní firmu či o profesionální velkoplošnou projekci, jakou je videomapping. Spolupracovat s Pavlem je vážně radost :-)
Hedvika Novotná
interiérová designérka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS