Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Miřejovský > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Miřejovský — webdesignér a grafik

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Pavel Miřejovský:
Pavla Miřejovského jsem oslovila na základě kladných hodnocení jeho klientů a mohu potvrdit, že to byla velmi dobrá volba. Spolupracovali jsme na tvorbě veškeré propagace pro můj kosmetický ateliér. Pavel se dokázal velmi dobře vcítit do mé představy a vytvořil pro můj ateliér jedinečné logo, atraktivní letáky, vizitky, dárkové poukázky a krásné webové stránky. Celá spolupráce byla velmi profesionální, svižná, kreativní a velmi příjemná. Výsledkem je dílo, ze kterého jsem nadšená. S Pavlem budu spolupracovat dále a jeho práci všude doporučuji.

Petra Havelková

S Pavlem Miřejovským spolupracuji s přestávkami už pár let a vždy jsem s výsledkem moc spokojená. Ať už se jednalo o tvorbu loga či nových webových stránek, pokaždé se snažil co nejvíce vyhovět mým představám a upravovat jednotlivé verze k mojí plné spokojenosti. Pavel patří k lidem, kteří nepoužívají výraz „to nepůjde“ a vždy se snaží najít způsob, aby to šlo. Na čem jsme se dohodli, to klaplo, co jsem si vymyslela, to dokázal převést do reality. K tomu byl navíc vždy naprosto spolehlivý, rychlý a flexibilní. Spolupráce s Pavlem Miřejovským je radost a vždy se na něj budu ráda obracet i v budoucnu.

Andrea Kilianová

interiérový designér/bytový architekt
www.muuza.cz ~ studio@muuza.cz ~ 730 157 133
Na Pavla jsme se obrátili s prosbou s omlazením stávajícího loga pro náš neziskový projekt. Byli jsme příjemně překvapeni jeho profesionálním přístupem vč. rychlé a bezproblémové komunikace. Můžeme jen doporučit. Ještě jednou děkujeme Pavle!

Filip Trpák

mobilní aplikace Nevolejte.cz
www.nevolejte.cz ~ filip@nevolejte.cz
Myslel jsem si, že pojem „Zlaté české ručičky“ již leží na dně některého z oceánů planety Země. A asi by tento pojem dál dřímal v hlubinách zapomnění, nebýt grafika, „Šumachra“ ve svém oboru, Pavla Miřejovského. Na Pavla jsem narazil na jednom webu pro grafiky a i přes to, že jsem netušil, co se v něm skrývá, mě přesvědčil již krátce po startu naší spolupráce. Lidský přístup tohoto profesionála nebylo jediné co musím hodnotit kladně. Komunikace, spolehlivost, rychlost a hlavně dobře odvedená práce nás dovedla k cíli. Logo, které nám Pavel navrhl předčilo naše očekávání. A jsem si jistý, že realizací loga Berry TV pro mladého, začínajícího youtubera, to určitě neskončí. Již dnes plánujeme další spolupráci. Pavle, ještě jednou vám děkuji a přeji hodně úspěchů nejen v pracovním životě.

Zdeněk Malina

soukromá osoba
605 207 073
S panem Pavlem Miřejovským jsem začal spolupracovat před cca 4 lety v době, kdy jsme potřebovali navrhnout logo pro naše včelařství a další propagační materiály (polep vozů, polep stánku, vizitky, etikety atd.). Pavel se velmi rychle a intuitivně trefil do mého vkusu a základní představy. Od samého počátku naší spolupráce jsem nadmíru spokojen ve všech směrech (profesionální, lidský a velmi vstřícný přístup). Pavla Miřejovského každému velmi rád doporučím!

Václav Dobrovolný

provoz včelí farmy
www.vcelarstvi-dobrovolny.cz ~ info@vcelarstvi-dobrovolny.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS