Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Ovesný

Pavel Ovesný

podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály

Pavel Ovesný

Nabízím podnikatelské poradenství pro nezávislé profesionály. Můj záběr je celostní, od celkové strategie po dílčí témata. Od ladění sebeorganizace a produktivity, přes prevenci možných rizik, marketing a osobní značku, až po hledání příležitostí a partnerství.

Podnikatelské konzultace nabízím netradičně jako Lesa Pán během celodenní túry přírodou s možností navazující dlouhodobé individuální podpory.

15 let podnikám jako OSVČ a 6 let lektoruji populární kurz Punkové podnikání. Na školeních i v odborných knihách jsem nesčetněkrát hledal odpovědi na méně časté i frekventované otázky, týkající se podnikání na volné noze. Mé zkušenosti a znalosti jsou tu teď pro vás. A z vlastní zkušenosti vím, jak užitečná je i „pouhá“ revize kroků a cílů, na kterou není v každodenní rutině čas.

Pojďme společně hledat a najít, jak výzvy i potíže řešit nově, lépe nebo jinak.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Profesní zkušenosti

  • 10 let šéfredaktor hudebního serveru Freemusic.cz
  • 8 let webdesignér a konzultant webů
  • dlouholeté lektorování kurzu Punkové podnikání (600+ účastníků)
  • vedení a propagace mastermind skupin
  • organizace networkingového setkání Podnikáme u Berounky

Kontaktní informace

Pavel Ovesný
Žižkova 257/2
Řevnice (Středočeský kraj)
252 30
Mobil:777 328 413
Email:ovesny.pavel@gmail.com
Web:www.punkovepodnikani.cz
Facebook:Facebook punkovepodnikani
LinkedIn:LinkedIn pavelovesny
Twitter:Twitter punkpodnikani
Datovka:Datová schránka ic469e
Účet:2900632758 / 2010 (Fio)
:73291544

Doporučení z první ruky

Antonín Pátek
Pavel rozvrhne trasu podle vaší kondice a ta naše byla krásná, nádherné scenérie. A do toho konzultujete svoje představy, svoje nápady, svoje obavy a strachy. Na to všechno dokáže Pavel správně reagovat a nenutí vás vystupovat ze své komfortní zóny. Ale je dobré se tzv. „odkopat“. Pak vám Pavel určitě může pomoci. Líbilo se mi, že sám ukázal jaký je a jak se v začátcích choval on. Co udělal blbě, co dobře, jak jedná se zákazníky, a nyní radí ostatním, aby se těm bolestem vyhnuli anebo je měli co nejmenší. Projekt mentorství a pochoďáku ve mně skutečně zarezonoval. Tím, že jdete lesem, tak vnímáte to krásno a nemusíte se starat o to co budete dělat zítra. Jste odpoutaní od toho uspěchaného života, tam za kopcem. A to je bezvadné. Osobně mi nevyhovují veřejné prostory a proto jsem s povděkem kvitoval tento Pavlův projekt. Navíc, Pavel byl na mne dobře připravený a já dostal co jsem očekával. Nutno ale říct, že Pavel vám pomůže až tam, kam ho sami pustíte. Pavle, díky za tuto tvou práci.
grafik a DTP specialista

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS