Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Pavel Pekárek

Ing. Pavel Pekárek

realitní makléř pro Prahu a okolí

Ing. Pavel Pekárek
Ing. Pavel Pekárek - logo

Máte v Praze a okolí dům či byt, který chcete výhodně prodat nebo do něj najít spolehlivého nájemníka? Chcete bydlet ve svém nebo sháníte pronájem? Jsem zkušený realitní makléř s 8letou praxí a pražský trh s nemovitostmi dokonale znám. Nechte si ode mě poradit. O své zákazníky a jejich spokojenost pečuji s maximálním nasazením.

 • Prodej nemovitostí – stanovení tržní ceny nemovitosti, příprava marketingového plánu prodeje, právní služby, komunikace s úřady, financování pro kupující, daňové poradenství, zajištění energetického průkazu budov, odhad nemovitosti.
 • Pronájem nemovitostí – vypracování cenového odhadu, zpracování nabídky, marketing nemovitosti, prohlídky nemovitosti, příprava smluvní dokumentace, převod energií. Pronájem s garancí nájemníka na 1 rok.
 • Home staging – profesionální příprava nemovitostí před prodejem, sladění barev, uspořádání nábytku, nastavení osvětlení a odstranění všech rušivých elementů; výsledkem jsou kvalitní fotografie jako z katalogu.
 • 3D plánky nemovitostí – vizualizace domu či bytu od prověřeného designéra.

Dobře vím, jak důležitá je prezentace nemovitosti na internetu. Jen letmý pohled na fotografie interiéru rozhoduje o tom, jestli inzerát zaujme. Využívám proto kouzel home stagingu, profesionálních fotografií a 3D plánků. Vždy také vypracuji jedinečný marketingový plán prodeje.

Pod vlastní značkou Pekárek Reality jsem úspěšně prodal a pronajal více než 100 nemovitostí. Jsem členem Realitní komory ČR a pravidelně přispívám na svůj realitní blog. Napsal jsem 2 eBooky: Jak prodat byt: rady pro prodávající24 rad a doporučení při pořizování bytu, které si můžete zdarma stáhnout.

Galerie:

Home staging – proměna ložnice, fotografie před a po home staginguHome staging – proměna pokoje, fotografie před a po home staginguHome staging – proměna pokoje, fotografie před a po home staginguHome staging – proměna pokoje, fotografie před a po home staginguHome staging – proměna pokoje, fotografie před a po home stagingu
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Průběh spolupráce

 1. Představení možnosti spolupráce a nastavení podmínek.
 2. Ocenění nemovitosti a stanovení tržní ceny.
 3. Příprava nemovitosti.
 4. Zajištění podkladů a zpracování nabídky nemovitosti.
 5. Efektivní marketing a reklama.
 6. Organizace prohlídek a komunikace s majitelem nemovitosti.
 7. Zpracování hypotečního úvěru ZDARMA.
 8. Právní služby.
 9. Vyřízení daňové problematiky.
 10. Předání nemovitosti.

„Díky spokojeným klientům vím, že to co dělám, má smysl.“ (video)

Kontaktní informace

Ing. Pavel Pekárek
Kubišova 922/13
Praha 8
182 00
Mobil:775 516 515
Email:info@pekarek-reality.cz
Web:pekarek-reality.cz
Facebook:Facebook pekarekreality
Twitter:Twitter pekarekpavel
LinkedIn:LinkedIn pavelpekarek
:86989383

Doporučení z první ruky

Ráda bych se podělila pár slovy o svou zkušenost s činností pana Ing. Pavla Pekárka. Ve svém už poměrně dlouhém životě jsem služby realitní kanceláře využila celkem třikrát. Ty předchozí dvě nebyly rozhodně špatné, ale to co jsem obdržela formou služby od p. Ing. Pekárka, bylo nad všechna očekávání. Jednání bylo velmi vstřícné, slušné, v podstatě jsem se při prodeji bytu nemusela starat o nic víc, než umožnit prohlídku nemovitosti zájemcům. Pravidelné informování o stavu prodeje, zajištění všech jednání s úřady, vzorná spolupráce s advokátem, který zajistil úschovu kupní ceny. Mám zpětně pocit, že to vlastně bylo velmi jednoduché, i když šlo o zásadní záležitost pro můj budoucí život. Všem prodávajícím i kupujícím doporučuji obrátit se na pana Ing. Pekárka. Bez nadsázky jeho služby jsou nadstandardní. Kéž by takovéto jednání bylo běžné. Přeji panu Ing. Pekárkovi do budoucna ještě mnoho tak spokojených klientů, jako jsem já sama.
Bc. Miroslava Špryncová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS