Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Strážnický

Pavel Strážnický

obchodník a zprostředkovatel investic do perspektivních firem

Pavel Strážnický

Chcete investovat do zajímavých firem a zhodnotit tak své finance? Spolupracuji s mnoha perspektivními společnostmi, které přijímají nebankovní kapitál na financování dalšího rozvoje. Většinou se jedná o společnosti s nadměrně vysokým potenciálem a tím odpovídajícím zhodnocením. Vybrané firmy znám jako své boty a investuji do nich i vlastní peníze.

Jak to celé funguje?

  1. Kontakt. Ozvěte se mi a já vám poskytnu aktuální seznam a popisy firem, do kterých můžete investovat.
  2. Smlouva. Ve firmě, která vás oslovila, vám domluvím individuální, privátní podmínky spolupráce a zajistím detailní informace o společnosti – jde především o historický vývoj, návštěvnost webu, interní statistiky, budoucí plán rozvoje apod. Následně s firmou podepíšete investorskou smlouvu.
  3. Investice. Minimální vklad je 50.000 Kč, obvyklá investice činí 200.000 Kč, nejlepší podmínky mají investice od 4 milionů Kč.
  4. Reportování. Účastním se vnitřních meetingů firmy, takže vás budu pravidelně informovat o dění ve firmě, výsledcích důležitých jednání, změnách apod. Pokud by se firma řítila do problémů, včas vás na to upozorním, abyste stihli adekvátně reagovat – tím se minimalizuje riziko investice.

Máte ke spolupráci jakékoliv dotazy? Napište mi nebo rovnou zavolejte na číslo 778 433 390. Rád vám vše podrobně vysvětlím.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kontaktní informace

Pavel Strážnický
Rozdělovací 1728/36
Kuřim (Jihomoravský kraj)
664 34
Mobil:778 433 390
Email:straznicky@zhodnocenisprehledem.cz
Účet:2401622854 / 2010 (Fio)
:09195033

Doporučení z první ruky

Poměrně mladý pán, který ovšem ví, co dělá. Vysvětlil mi obchodní proces a celý jeho zavedený systém. Následně jsem už nekomunikoval jenom s ním, ale i přímo s obchodními zástupci firem, které se mi líbili. Ti mě konkrétně zasvětili do problematiky, kterou jejich společnost řeší a já si následně mohl vybrat s jakou společností budu spolupracovat. Doporučuji!
Zdeněk Lepka

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS