Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Tajduš

Pavel Tajduš

webdesignér

Pavel Tajduš
Pavel Tajduš - logo

Profesionální webdesign – kompletní tvorba responzivních obsahových webů, firemních prezentací, jednostránkových webů neboli vizitek, blogů či online katalogů. Od úvodní konzultace, přes výběr hostingu a vhodného řešení, až po vytvoření webu (design, naprogramování), jeho správu, případně další úpravy. Rozsáhlá praxe jako webdesignér a grafik od roku 2005.

Dělám jednoduché i komplexní weby na míru, které plní svůj účel, dobře se zobrazují na mobilních zařízeních, jsou rychlé a moderní. Využívám redakční systémy ProcessWire a MODX. V oblasti webdesignu se neustále vzdělávám a používám nejmodernější technologie.

Vybrané reference:

Webové stránky A+M BagrDesign webu Cooking with MODXWebdesign pro Dětský domov Ostrava-HrabováWebové stránky Farmy PythonWeb Tenisového Centra
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Ostrava a okolí

Kategorie katalogu:

Vzdělání

  • oficiální kurzy programování a webdesignu
  • oborové konference
  • komunitní akce a setkání profesionálů např. Frontendisti.cz
  • zahraniční online kurzy

Okruhy zakázek

  • firmy, drobní živnostníci, neziskovky, kluby i jednotlivci
  • zahraniční klienti

Volnočasové aktivity

  • překlad CMS ProcessWire do češtiny a správa repozitáře
  • bezplatné práce a webdesign pro neziskové organizace a spolky

Kontaktní informace

Pavel Tajduš
Jeronýmova 424
Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj)
738 01
Mobil:725 113 081
Email:pavel@tajdus.cz
Web:www.tajdus.cz
Facebook:Facebook pavel.tajdus
Twitter:Twitter ptajdus
:27777952 (plátce DPH)
DIČ:CZ27777952

Doporučení z první ruky

Pavel pro mě vytvořil 3 webové prezentace a od počátku naší spolupráce jsem věděl, že jsem tvorbu zadal správnému člověku. Přestože jsme se nikdy osobně neviděli, byla naše spolupráce naprosto jedinečná a všechny tři weby vznikly poměrně rychle a bez jakýchkoliv problémů. Na veškeré mé podněty Pavel reagoval velmi rychle a velmi jsem ocenil jeho rady a doporučení, která vycházely z jeho praxe. Grafiku jednotlivých webů jsme tvořily společně a výsledek odpovídal mým představám. Pavel má skvělé nápady, takže i funkčnost webů je senzační. Naše spolupráce neskončila předáním funkčních webovek, ale i nadále Pavel okamžitě reaguje na některé mé nové nápady a případné technické poruchy. Na závěr mohu zodpovědně napsat, že Pavel je profík a jsem rád, že kompletní zpráva našich www stránek je v jeho rukách. Díky Pavle.
Marek Šusta
provozovatel tenisového centra a tenisové školy

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS