Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Tajduš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Tajduš — webdesignér

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Pavel Tajduš:
Pavel pro mě vytvořil 3 webové prezentace a od počátku naší spolupráce jsem věděl, že jsem tvorbu zadal správnému člověku. Přestože jsme se nikdy osobně neviděli, byla naše spolupráce naprosto jedinečná a všechny tři weby vznikly poměrně rychle a bez jakýchkoliv problémů. Na veškeré mé podněty Pavel reagoval velmi rychle a velmi jsem ocenil jeho rady a doporučení, která vycházely z jeho praxe. Grafiku jednotlivých webů jsme tvořily společně a výsledek odpovídal mým představám. Pavel má skvělé nápady, takže i funkčnost webů je senzační. Naše spolupráce neskončila předáním funkčních webovek, ale i nadále Pavel okamžitě reaguje na některé mé nové nápady a případné technické poruchy. Na závěr mohu zodpovědně napsat, že Pavel je profík a jsem rád, že kompletní zpráva našich www stránek je v jeho rukách. Díky Pavle.

Marek Šusta

provozovatel tenisového centra a tenisové školy
www.tenisovecentrum.cz
Spolupráce s Pavlem probíhá na profesionální úrovni a je pro naši firmu opravdu velkým přínosem. Je velmi kreativní a věcný. Naše požadavky a představy s námi konzultuje, a navrhne jejich řešení. Občas se naše představy míjí s optimálním řešením, a tak jsem rád, že nám s tím Pavel pomáhá. Vytvořil pro nás logo, webové stránky, obsáhlý tištěný katalog našich produktů a celkově se podílí na vývoji našeho IT.

Matěj Bednář

Jednatel Farma Python s.r.o.
www.farmapython.cz ~ matej@farmapython.cz ~ 777 834 009
Pavel pro nás tvořil firemní stránky. Pracoval rychle a strukturovaně. Zadání si ujasňoval tak, ať splní naše skutečné požadavky – nejen to co jsme byli schopni napsat. Výborně přetavil naše nejasné představy do perfektního grafického výstupu. Jsme rádi, že jsme zvolili právě jeho a rozhodně ho mohu doporučit.

Libor Olbrich

zástupce ředitelky školy PrimMat – Soukromá střední škola podnikatelská, s. r. o.
www.primmat.cz ~ olbrich@primmat.cz ~ 606 130 940
Pavel převzal nejasný nápad na design a zakrátko přišel se skvělým řešením, o kterém jsem ani nevěděla, že ho chci! Dobrý návrhář vytváří nebo předělává webové stránky bez ohledu na to, jakou superfunkčnost může web mít. Pokud je web neintuitivní, návštěvníci na něm nezůstanou nebo se nevrátí. Všichni jsme asi někdy viděli ty poměrně vzácné webovky, u kterých jsme si řekli: „Wow!“. A Pavel přesně takové stránky dělá.

Susan Ottwell

MODX developer
www.modxcookbook.com ~ sottwell@sottwell.com
Pan Tajduš naší organizaci zhotovoval webové stránky na míru. Práce byla odvedena kvalitně a rychle. Spolupráce a komunikace při dolaďování detailů byla velmi příjemná. Vřele doporučujeme jeho služby.

Libuše Balwarová

ekonom v Dětském domově Ostrava-Hrabová
www.ddhrabova.cz ~ balwarova@ddhrabova.cz ~ 606 665 088
S Pavlem spolupracuji na rozšiřování MODX komunity v ČR, je velmi schopný a spolehlivý. Spolupracovali jsme spolu na několika projektech, které vždy včas a k plné spokojenosti klienta doručil.

Jan Peca

Developer @ MODX LLC
modx.com ~ john@modx.com
Spolupráce s panem Pavlem Tajdušem je výborná, věcná a rychlá. Rozumí své práci a dokáže pomoci při ujasňování mých požadavků při tvorbě a správě webu. Změny a úpravy provede velmi rychle. Mohu ho všem doporučit.

Jana Říhová

Terapeut
www.oberon-diagnostika.cz ~ jarihova@seznam.cz ~ 603 282 738
V prosinci 2015 mi Pavel pomohl s malou prací, kde se musel změnit velký soubor, aby mohl být přeložen do různých jazyků. Po zadání podrobných pokynů vše dokončil do 24 hodin, a to bez chyb.

Mark Hamstra

CEA & Founder at modmore.com
www.modmore.com ~ hello@modmore.com
Připravujeme projekt Cesta k Boeingu 737, který je o výcviku pilotů. Potřebovali jsme někoho, kdo nám vytvoří webové stránky a pan Tajduš měl skvělé doporučení. Oslovili jsme jej a troufám si říct, že volba byla správná. Spolupráce s panem Tajdušem byla a je vždy jasná, rychlá, konstruktivní a bezproblémová. Pavel je velmi kreativní a všechny zadané parametry, které od nás získal splnil na výbornou. Pana Tajduše mohu jen doporučit

René Kuboš

www.cestakboeingu.cz ~ kubosrenek@seznam.cz ~ 733 705 084
Pan Tajduš připravil pro domov mládeže stránky podle našich představ. Jsou jednoduché, účelné a přehledné. Vzájemná komunikace s ním byla příjemná a rychlá. Práce byla odvedena včas a kvalitně. Spolupráci s ním mohu všem doporučit.

Marcela Lörincová

ředitelka Domova mládeže a Školní jídelny-výdejny, Ostrava Hrabůvka, Krakovská 1095, p.o.
www.dmostrava.cz ~ reditelka@dmostrava.cz ~ 596 715 180
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS