Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Tajduš > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Tajduš — webdesignér

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Pavel Tajduš:
Jsem učitelka na základní škole. Požádala jsem pana Pavla Tajduše o návrh na třídní web, který by mi umožnil podávat rodičům každodenní informace o třídě. Návrh mi předložil do druhého dne. Byla jsem nadšená. Web slouží ke spokojenosti rodičů i mojí. Spolupráci s Pavlem mohu doporučit. Není v dnešní době samozřejmostí, že zakázku dostanete vypracovanou rychle, odborně a kvalitně. U Pavla to platí.

Mgr. Lenka Bednářová

učitelka ZŠ
l.bednarova@email.cz ~ 606 271 949
Při tvorbě webových stránek jsem velmi ocenila, že se Pavel dokázal vcítit do mých představ a udělal návrh, který se mnou rezonoval. Při problémech s webem reaguje vždy velmi rychle a efektivně. Jeho přístup je naprosto profesionální.

Kamila Petrušková

Sdružení Zdravěbezlepku.cz
www.zdravebezlepku.cz ~ kamila.petruskova@centrum.cz ~ 721 105 806
Potřebovali jsme rychle vytvořit moderní web s nabídkou inzercí do katalogů. Pavel dokázal splnit všechny naše požadavky, které jsme mu předali společně s přichystanými podklady. Po malých korekturách byl responzivní web za den hotov a připraven k získávání nových zájemců o reklamu.

Patrik Jucha

senior grafik ve firmě smartAD s.r.o.
http://www.smartad.cz/inzerce/ ~ patrik.jucha@smartad.cz ~ 728 335 359
Letitá spolupráce v oblasti web prezentace, reklamy, grafiky… První stránky před cca deseti lety, v roce 2016 aktualizace. Profesionální přístup, rychlost, kreativita. Maximální spokojenost, mohu jen doporučit :-)

Miroslav Švirák

jednatel společnosti TOSS Komponenty s.r.o.
www.toss.cz ~ info@toss.cz
Marek Auterský
Skvělá spolupráce, jasné zadání, rychlá platba. Mohu všem maximálně doporučit!

Marek Auterský

překladatel a tlumočník angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a maďarštiny
Když mě Pavel požádal o referenci k naší spolupráci na projektech, které pro mne dělal, tušila jsem, že to nebude lehké. Jsem jeho matka a hodnotit svého syna po profesní stránce je pro mne nové. Vždycky jsem mu říkala (to, co matky svým dětem říkají) uč se, studuj, udělej si vysokou školu. Dnes je situace opačná. Pavel mě zasvěcuje do nových technologií, učí mě a vysvětluje mi, jak s nimi zacházet, kde je použít a trpělivě konzultuje každý můj problém, který potřebuji vyřešit. Mám reklamní firmu, takže to se mnou nemá lehké. Je autorem mých firemních webových stránek a doporučuji jeho služby i svým klientům. Do jednoho všichni oceňujeme jeho vstřícnost, empatii, příjemné vystupování a profesionalitu. Je svědomitý a spolehlivý (vždy mi bere telefon). Jsem na něj hrdá a mohu všem ostatním doporučit jeho služby.

Hana Tajdušová

majitelka reklamního studia a tiskárny
www.hata.cz ~ tajdusova@hata.cz ~ 739 457 733
S Pavlem vždy všechno na profesionální úrovni, jak grafické, designové tak technické. Je to odborník na slovo vzatý. Už na základní škole jsem obdivoval jeho kreativitu a kresby. Rozhodně mohu doporučit. Je spolehlivý a přesný profesionál v oboru. Napadnou ho věci, o kterých vás ani nenapadne přemýšlet. Už u něj nechávám dělat druhý web.

Pavel Hermann

výrobce RAW tyčinek Živan
www.frmdrk.cz ~ pavel.hermann@zivan.cz ~ 732 779 483
S Pavlem se už známe několik let a vždy mi dokáže poradit a navrhnout řešení. Vše probíhá rychle a dá se říci i v jakoukoli hodinu. Stará se mi o stránky a maily. Můžu všem jen doporučit.

Patrik Horák

živnostník
www.patas.cz ~ patas@patas.cz ~ 603 353 512
Potřeboval jsem výrobu interaktivních a dobře vypadajících www stránek pro pivotéku. Už první nástřel byl velmi dobře udělaný, dobrá komunikace připomínek a ochota dělat úpravy podle přání zákazníka. Velmi oceňuji také doporučení k funkčnosti webu, se kterými pan Tajduš sám od sebe přichází. Doporučuji.

Václav Říman

www.beskydskapivoteka.cz ~ info@beskydskapivoteka.cz
Pan Pavel Tajduš zhlédl náš web a nabídl nám ho celkově předělat pro lepší přehlednost pro návštěvníky stránek. Naše nové webové stránky jsou teď krásně přehledné a účelné, tak jak jsme si představovali. Spolupráci doporučujeme.

Lenka Stanovská

Český červený kříž Frýdek-Místek
cck-fm.cz ~ cck-fm@quick.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS