Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavla Filipová Zachová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavla Filipová Zachová — fyzioterapeutka se zaměřením na celostní péči o ženy

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Pavla Filipová Zachová:
Pavlínku jsem vyhledala hlavně kvůli nedařícímu se otěhotnění, ale hlavně také kvůli velmi bolestivé menstruaci. Jakákoliv alternativa ke klasické medicíně je mi velmi blízká. Společně jsme odvedli kus práce, je to velmi empatická a pozitivně naladěná bytost, která dokáže nalít optimismus do žil. Naučila jsem se pracovat se svým pánevním dnem, osvojila si cviky metody L. Mojžíšové, naučila se užívat bylinky a v neposlední řadě také zklidnila mysl. Moc jí za to děkuji a pevně věřím, že dříve či později se výsledek dostaví.

Bc. Hana Bačová

Mgr. Pavla Zachová je velmi šikovná fyzioterapeutka, která mi pomohla s problémy po porodu našeho prvního dítěte. Její přístup je otevřený a laskavý, respektuje individuality každého a snaží se všemožně vyjít vstříc.

Kristýna Bečicová

www.atelierbecica.cz ~ becicova@atelierbecica.cz
Paní Zachová je velice příjemná, seminář o cvičení pánevního dna byl pro mě opravdu přínosným. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, které mě, jako studentce na lékařské fakultě, nebyly poskytnuty. Její přístup se mi moc líbil.

Lenka Játiová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS