Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. Pavla Kolářová

BcA. Pavla Kolářová

grafická a brand designérka

BcA. Pavla Kolářová

Vytvořím vám brand, který přesně vystihne vaši osobu či firmu. Při návrhu značky nestřílím od pasu, ale vycházím z promyšlené strategie, kterou společně nastolíme. Postupně vybudujeme prosperující značku, která k zákazníkům bude promlouvat zapamatovatelným vizuálem a vyvolá v nich žádoucí emoce.

  • Vizuální identita – tvorba strategie značky a propracovaného systému vizuální komunikace. Jednotný grafický vizuál online i offline reklamy, logo, tiskoviny ad.
  • Tvorba webové prezentace – návrh designu webu na základě uživatelského výzkumu a testování. Jsem také schopná celou tvorbu webu odřídit a vytvořit odborný tým přidružených profesí (copywriter, fotograf, online marketér, UX designér, kodér).
  • Worskhopy – během nich nastavíme strategii značky a upřesníme všechny zásadní informace a postupy.

Mým posláním je přinášet lidskou podstatu do obchodního světa a efektivně propojovat estetiku s funkčností. Každou spolupráci zakládám na poctivém řemeslu, dobrých vztazích, tvůrčí svobodě a přírodní udržitelnosti.

Vystudovala jsem grafiku na Fakultě umění na Ostravské univerzitě v Ostravě a uměleckou akademii Royal Academy of Art v Nizozemsku. Pracuji v programech Adobe Creative Cloud, Sketch a Principal.

Vybrané reference: Meteopress, Netbox, Repromeda, Takeplace.

Ukázky práce:

Grafický návrh složky | KukiGrafika pro MeteopressReklamní banner pro OsmodryDesign recepce firmy RepromedaNávrh webových stránek Repromeda
Zobrazit všech 38 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Praxe a profesní historie

  • 2018, grafická designérka ve startupu U+, Praha
  • 2017, brand leader ve firmě Takeplace, Brno
  • 2016–2017, brand designérka v grafickém studiu Justmighty, Brno
  • 2014–současnost, grafická a brand designérka na volné noze
  • 2013, pracovní stáž ve Studiu David Geč, Brno

Kontaktní informace

BcA. Pavla Kolářová
Einsteinstraße 179
Mnichov
816 00
Německo
Mobil:721 782 495
Email:hi@pavlakolarova.com
Web:pavlakolarova.cz
Facebook:Facebook pajakolarova
Twitter:Twitter pavla_kolarova
LinkedIn:LinkedIn pavlakolarova
Účet:283811945 / 0300 (ČSOB)
:02928281

Doporučení z první ruky

Jakákoliv spolupráce s Pavlou je radostná věc. Špičkové koncepční myšlení, jehož cílem je komplexní vizuální komunikace. Bystrý úsudek a obrovská vůle ke kvalitě. Pavla je skvělá volba pro každého, kdo potřebuje řídit jakýkoliv projekt pro podnikání, které nechce být pasivně definováno trhem a které potřebuje jasně a srozumitelně definovat svou pozici. Doporučuji vřele do vedení projektu. Pavla naslouchá, iniciuje a velmi zkušeně vede projekt k cíli.
Taka Tuka
Taka Tuka Photo

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS