Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavla Temrová

Pavla Temrová

osobní realitní makléřka, investorka a lektorka

Pavla Temrová
Pavla Temrová - logo

Chcete dobře prodat svou nemovitost a projít celým procesem bezpečně a v klidu? Jako certifikovaná realitní makléřka se specializuji na prodej bytů a rodinných domů v Praze a blízkém okolí. Ráda pomůžu i vám. V realitách působím od roku 2002. Ctím poctivou práci a 100% spolehlivost. Svých klientů si vážím. Většinu obchodů realizuji na základě doporučení spokojených klientů, se kterými jsem v uplynulých letech spolupracovala při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí.

 • Prodej nemovitostí – byty, domy i komerční prostory v Praze a nejbližším okolí
 • Profesionální realitní marketing a PR – videoprohlídky, prezentace, 2D, 3D půdorysy.
 • Právní služby – všechny smluvní dokumenty připravuje každému klientovi na míru specializovaný právník z partnerské advokátní kanceláře.
 • Finanční služby – kupujícím pomůžeme zajistit výhodné financování prostřednictvím týmu finančních specialistů spolupracujících se všemi bankami na trhu.
 • Konzultace a poradenství – nezávislé a poctivé poradenství při prodeji i nákupu nemovitostí.
 • Kurzy a semináře – ideální odrazový můstek pro všechny, kdo chtějí koupit nemovitost k bydlení nebo na investici.

Jsem členem Realitní komory ČR a Asociace realitních kanceláří ČR. Neustále na sobě pracuji a vzdělávám se, abych mohla klientům zajistit profesionální služby a poradenství i v souvisejících oblastech jako finance, právo, stavebnictví a další.

Zajímavosti: autorka knihy Realitní kuchařka. O své zkušenosti z realitního prostředí se dělím prostřednictvím blogu na iDnes.cz.

Fotogalerie:

Doklad o profesní certifikaciČlen Asociace realitních kanceláří ČROsvědčení o získání profesní akreditaceObálka knihy Realitní kuchařkaCertifikace realitního makléře

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá Praha

Kategorie katalogu:

Profesní kvalifikace

 • Člen Asociace realitních kanceláří ČR
 • Certifikovaná realitní makléřka II. stupně
 • Absolventka zkoušky pro obchod s realitami dle § 18 z.179/2006 Sb.
 • Autorka knihy Realitní kuchařka (recenze)
 • Lektorka v programu MBA Real Estate
 • Člen Realitní komory ČR

Videosemináře a záznamy přednášek

Záznam přednášky z konference For Arch 2016
3 tipy pro úspěšný prodej nemovitosti
Jak investovat do nemovitostí

Kontaktní informace

Pavla Temrová
Hvězdářská 508/29
Praha 5
159 00
Mobil:602 306 045
Email:info@pavlatemrova.cz
Web:www.pavlatemrova.cz
Facebook:Facebook temrovapavla
Twitter:Twitter pavlatemrova
LinkedIn:LinkedIn pavla-temrova
Účet:2600820394 / 2010 (Fio)
:04198948

Doporučení z první ruky

Pavlu Temrovou jsem oslovila ohledně prodeje bytu na základě doporučení od kamaráda a mohu s klidným svědomím říci, že to bylo v tomto ohledu nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Její profesionalita je nesporná, navíc ale přistupuje ke svým klientům velmi mile, empaticky a dokáže výborně reagovat na individuální potřeby klientů i případné komplikace během celého procesu. Velmi oceňuji propracovanost, flexibilitu a rychlost, s jakou se ujala prezentace mého bytu; připravenost a pečlivý výběr potenciálních kupců a následnou podporu během zdlouhavého a poměrně složitého procesu přípravy smluv a dalšího papírování. Krom toho mi pomohla zorientovat se v řešení prodeje bytu vázaného několika hypotékami, a díky její profesionalitě i ve vztahu ke kupujícím to ve výsledku urychlilo prodej a mně zároveň ušetřilo nemalé peníze na poplatcích, které bych bez její intervence musela zaplatit. S Pavlou Temrovou jsme byly v kontaktu od prvního setkání až do finálního připsání prodejní ceny na můj účet a dnes vím, že bych nezvládla prodat byt sama, jak jsem původně plánovala. Díky této zkušenosti mohu a budu paní Pavlu Temrovou doporučovat každému, kdo se chystá prodat nebo koupit nemovitost. Jsem velmi ráda, že mi osud přihrál do cesty právě ji.
Ing. Dana Dobiášová
prodejce bytu v lokalitě Praha 4

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS