Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. et Mgr. Pavla Vomastková

Mgr. et Mgr. Pavla Vomastková

lifestyle produktová fotografka, social media manažerka a správkyně sociálních sítí

Mgr. et Mgr. Pavla Vomastková

Jako fotografka a social media manažerka v jedné osobě ukážu váš produkt v tom nejlepším světle.

Naaranžuji a nafotím vaše produkty ve skutečném prostředí tak, aby fotky lákaly k nákupu, ale zároveň byly uvěřitelné. Ráda se také zhostím návrhu obsahové strategie pro vaše sociální sítě a postarám se o jejich správu včetně textů.

Se správou sociálních sítí mám dlouholeté zkušenosti. Starala jsem se o Facebook profil společnosti Canon CZ v agentuře AC&C PR, Českého Rozhlasu Plus, Weledy nebo Cidrerie Kliment. Ve firmě Weleda jsem měla později pod palcem správu kompletního online marketingu – od produktových fotek přes vedení sociálních sítí a 2 e-shopů až po psaní článků.

Na volné noze se zabývám tvorbou fotografií a správou sociálních sítí pro různorodé klienty – od stavebnictví přes farma klienty až po dekorativní kosmetiku.

Pomůžu vám v těchto oblastech:

  • Produktová lifestyle fotografie – Atraktivně naaranžuji a vyfotím vaše produkty, aby v zákaznících vzbuzovaly touhu je mít.
  • Food & gastro fotografie – Aranžuji a fotím jídla pro gastronomické provozovny, jako jsou restaurace, bary, pizzerie apod. Ráda zachytím taky proces přípravy jídla či vaši práci prostřednictvím fotografické reportáže.
  • Správa sociálních sítí – Naladím se na vaši cílovku a váš produkt jí představím pro ni atraktivním způsobem.

Fotografováním se živím už pěknou řádku let. Kromě produktových lifestyle fotek tvořím také portrétnísvatební fotografie na zakázku.

Ukázky práce:

BOHO – produktová lifestyle fotografieBrýle – produktová lifestyle fotografieWeleda – produktová lifestyle fotografiePřípitek – food & gastro fotografiePizza – food & gastro fotografie
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

momentálně přijímám pouze fotografické poptávky.

Působnost:

celá ČR, především Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. et Mgr. Pavla Vomastková
Ke Kostelu 86
Březí (Středočeský kraj)
251 01
Mobil:775 151 358
Email:pavlavom@gmail.com
Web:pavlavomastkova.cz
Facebook:Facebook pavlavomastkova
Instagram:Instagram pavlavomastkova
LinkedIn:LinkedIn pavla-vomastkova
Účet:115 – 7954960207 / 0100 (Komerční banka)
:02288052

Doporučení z první ruky

Spolupráce snů. Jednoduché, ale výstižné, když je práce pro člověka zároveň radostí a vkládá do ní všechna vaše očekávání a ještě víc. Profesionalita, kreativita a velké cítění, jak značku úspěšně vést a komunikovat její tvář na sociálních sítích. Velké díky Pavle Vomastkové za její celistvý přístup a skvělou práci. Mohu ji jen doporučit.
Veronika Ptáčková
Bohocosmetics

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS