Ing. Pavlína Olšáková

konzultantka se zaměřením na marketing a osobní brand pro kouče, lektory a konzultanty

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobní setkání Brno

Koučujete, školíte nebo mentorujete a chcete ve svém podnikání stabilně růst? Díky chytrému marketingu se dokážete uživit tím, co vás baví.

Společně zapracujeme na chytré strategii, která bude odrážet vaše kvality a způsob práce. Vyjdeme z vašich silných stránek a hodnoty, kterou svým klientům přinášíte.

Zaměřuji se na marketing a růst osobní značky koučů, lektorů a konzultantů, protože podnikání v těchto profesích dobře znám. Strategie, které tvořím, mají solidní základ a praktický přesah. Poradím vám s vizuální identitou, obsahovým marketingem a vytvořením webu. Společně vybudujeme váš osobní brand a vám odpadnou starosti s koordinováním několika profesionálů.

Mám zkušenosti z korporátu, nezisku i startupů a k marketingu přistupuji hlavně prakticky. Sleduji trendy, vzdělávám se a školím začínající podnikatele. Marketing se mnou přispěje k vašemu osobnostnímu rozvoji.

Pojďme se seznámit na úvodní konzultaci. Odnesete si z ní jasný akční krok, který posune vaše podnikání o viditelný kus dál.

Pracovní zkušenosti:

Nabízím mix zkušeností z korporátu, nezisku, školství a freelance profese. Ve všech profesích jsem tíhla ke vzdělávacím projektům a tématům posílení osobního rozvoje. Dlouhodobě se věnuji tématu rozvoje podnikavosti u středoškolských studentů a tématu kreativity v podnikání.

  • 2020–2022, JIC – metodička pro rozvoj podnikavosti (částečný úvazek)
  • 2017–2020, Institut ekonomického vzdělávání – seniorní projektová manažerka
  • 2015–2020, Gymnázium Brno – učitelka ekonomiky a projektová manažerka
  • 2005–2015, IBM – Service Delivery Manager pro francouzský trh

Vzdělání:

  • Mentorský výcvik – JOB spolek pro inovace, 2021
  • Učitelství odborných předmětů – Institut celoživotního vzdělávání MENDELU, 2013–2015
  • Obor Podniková ekonomika a management – VUT Brno, titul Ing., 2007–2009
  • Obor Angličtina se zaměřením na aplikovanou ekonomii – UPOL Olomouc, titul Bc., 2001–2005
Ing. Pavlína Olšáková

Kontakty

Ing. Pavlína Olšáková
Brněnská 277/57
Šlapanice (Jihomoravský kraj)
664 51
Mobil:737 339 856
Email:pavlina@olsakova.cz
Web:olsakova.cz
LinkedIn:olsakovapavlina
IČ:08845450

Doporučení
z první ruky

Díky konzultaci s Pavlínou jsem získala jasné informace, jak stvořit zajímavou a dobře zacílenou landing page. Ujasnila jsem si, kdo je můj cílový klient i drobnosti, které ještě potřebuji vyladit. Navíc jsem obdržela několik užitečných tipů k celému mému byznys projektu, a tím jsem se vyvarovala zbytečných začátečnických chyb. Pokud vám něco drhne v propagaci, Pavlína je odborník na svém místě.

Petra Kinčlová

koučka