Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Pavlína Vašátová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Pavlína Vašátová — poradkyně kariérního rozvoje, lektorka a koučka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Pavlína Vašátová:
Pokud by měl někdo napsat knihu o trpělivém a nehodnotícím naslouchání, pak je to Pavla. A pak taky o umění říct v pravou chvíli tu správnou věc. Cítil jsem se v bezpečí a přijímaný, a to mi umožnilo přijít na věci, na které bych sám nedosáhl. Díky!

Rostislav Honus

Paní Mgr. Pavlína Vašátová nám v přátelské atmosféře pomohla jasně stanovit naše cíle a v čem je naše hodnota. Dále nás učí, jak v sobě najít vlastní potenciál a umět ho správně využít k rozvoji naší poradenské společnosti. Musím vyzdvihnout vysokou profesionalitu a zkušenosti.

Milan H.

začínající podnikatel
Pavla má kombinaci obětavého kouče, který je k dispozici a kterému nejde o naplnění osobního ega, ale naprosto v prve řadě o pomoc a realizaci cílů koučovaného. Dále má hloubku znalostí koučinku i životních zkušeností a nadhledu, které ji společně s vysokou sociální inteligencí umožňují pomáhat i ve složitých životních situacích jako byla ta má.

Radovan H.

podnikatel
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS