Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Peter Machaj > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Peter Machaj — grafický designér se zaměřením na branding, webdesignér se znalostmi UX principů

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. Peter Machaj:
Peter přišel k nám do Lighting Beetle, když jsme měli kapacitní problémy s grafikou, aby nám pomohl s projektem pro Orange. Velmi rychle se vpravil do našeho designérského procesu, účastnil se klientských setkání a pracoval s našimi UX analytiky. Byl velmi zodpovědný, celý projekt jsme stihli na minutu přesně. Pak absolvoval ještě několik dalších projektů. Správným směrem rozvinul naši firemní identitu, která byla základem pro naše prezentace a připravil vizuály pro označení našich kanceláří i culture book s ilustracemi, který používáme dodnes. Při návrzích postupuje koncepčně, má velmi dobré akademické pozadí a vyniká také v tiskovinách. Absolvoval kurzy z oblasti UX, což z něj dělá všestranného vizuálního designéra.

Marek Šolc

finanční ředitel a společník v Lighting Beetle
Peter je super talentovaný vizuální designér se znalostmi o použitelnosti a UX, které získal během kurzu UXWell. Jeho know-how mu pomáhá vytvářet skvělý vizuální design a přitom pořád myslet na uživatele. Kromě toho, že perfektně pracuje s pixely, dokáže také vést uživatelský výzkum a poskytovat řešení. Bylo mi potěšením s ním pracovat.

Tom Koliba

User Experience Manager, Oracle NetSuite
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS