Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Peter Porubský

Mgr. Peter Porubský

krizový poradce, terapeut, psycholog a lektor

Mgr. Peter Porubský
Mgr. Peter Porubský - logo

Jako terapeut a psycholog se celý svůj profesní život věnuji tématům krize, velkých životních změn a náročných životných situací u dětí i dospělých. Nabízím vám bezpečný prostor, kde se můžete podívat na svou životní situaci s nadhledem. Více než setkání pacienta s odborníkem v bílém plášti jde o lidské setkání člověka s člověkem.

  • Konzultace — zaměřené na životní a pracovní krize i oblast motivace a péče o zaměstnance.
  • Koučing — pro osobní rozvoj a dosahování svých cílů
  • Kurzy — krizové intervence připravené na míru účastníkům, pro jednotlivce i celé skupiny.

Vystudoval jsem psychologii a biologii na univerzitě ve slovenské Nitře. Už jako student jsem sbíral první zkušenosti při práci na lince důvěry, později jsem působil mj. jako vedoucí Kontaktního centra SANANIM zabývajícího se péčí o osoby ohrožené drogovou závislostí. Absolvoval jsem řadu odborných výcviků a 8 let jsem pak také vedl Linku bezpečí — v této pozici jste mě mohli vidět např. v rozhovorech pro DVTV nebo pořady České televize Hyde ParkUchem jehly.

lektorování se dnes zaměřuji především na témata krizové intervence a pod Linkou bezpečí vedu kurzy Akutní krize, Kontakt s klientem, Emoce při práci s klienty a Výcvik telefonické krizové intervence.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Český rozhlas – Radiožurnál

Představení Linky bezpečí

Kontaktní informace

Mgr. Peter Porubský
Vršovické náměstí 8
Praha 10
101 00
Mobil:774 121 973
Email:peter.poru@gmail.com
Web:www.porubsky.eu
:07846070

Doporučení z první ruky

Peter je velmi citlivý člověk s upřímným zájmem o své klienty. Inspiruje mě jeho pečlivost a radost, s jakými ke své práci přistupuje.
Kristýna Schinková

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS