Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Bříza > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Bříza — senior programátor a vývojář v prostředí Microsoft .NET

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Petr Bříza:
Ing. Jakub Míšek
Pro svého klienta jsem potřeboval naprogramovat exportní můstek pro přenos skladových zásob z účetnictví z Microsoft SQL Serveru do e-shopu. Pan Bříza připravil univerzální řešení, které si můžeme sami dále jednoduše rozšiřovat, navíc za nižší cenu oproti konkurenci. Jeho služby mohu jen doporučit.

Ing. Jakub Míšek

webdesignér a PHP programátor
Pana Petra Břízu jakožto programátora jsem si vybral náhodně po předešlé ne příliš šťastné zkušenosti. Pan Bříza naprosto dostál svým závazkům a výsledkem je program dle mých požadavků. Jeho přístup je naprosto profesionální, stejně jako jeho práce. Pokud budu v budoucnu dále potřebovat služby programátora, zcela jistě se na něj opět obrátím. Tímto mu chci poděkovat za vstřícnost a trpělivost. Děkuji.

Jan Kakalejčík

www.casomira.eu ~ info@casomira.eu ~ 603 423 088
S panem Břízou spolupracuje naše společnost déle než 2 roky a já osobně na pozici projektového manažera přes jeden a půl roku. Za tuto dobu se nám pan Bříza velice osvědčil, a to jak kvalitou, spolehlivostí, dodržováním termínů, tak i vlastní iniciativou. Na panu Břízovi si také ceníme jeho flexibilitu a ochotu pomoci s řešením problému. Jako programátora jej mohu všem dalším firmám jen doporučit.

Zdeněk Čapek

projektový manažer, Wunderman s.r.o.
www.wunderman.cz ~ zdenek.capek@wunderman.cz ~ 724 227 692
Dobré nápady, zodpovědný přístup k práci a příjemná spolupráce (projekty MS SQL a .NET).

Petr Gela

gela@eei.cz ~ 602 714 029
S Petrem jsem pracoval zhruba 4 roky a z toho 3 jako jeho vedoucí. Petr má vynikající logické myšlení, díky kterému dokáže EFEKTIVNĚ (toto slovo úmyslně zvýrazňuji) najít řešení, o kterých byste sami ani neuvažovali. Je vhodný jak do práce v týmu, tak na samostatnou práci. Vřele doporučuji i pro nejnáročnější projekty.

Josef Zelinka

josef.zelinka@post.cz
Petr je člověk, který skutečně efektivně pracuje a myslí mu to. Již na úvodní schůzce si v hlavě složil celkem komplexní projekt a místo teoretické nabídky přišel s funkčním prototypem. Poté překonal všechny nástrahy geografického kódování a složil nám super aplikaci za relativně přátelskou cenu. Upřímně doporučuji Petra pro všechny projekty od jednoduchých po vysoce komplexní.

Jan Matoušek

hlavní analytik a majitel Data Mind s.r.o.
www.datamind.cz
Programátora pana Břízu mohu stoprocentně doporučit. Objednal jsem si software na zakázku pro systém Windows. Software funguje naprosto perfektně. Výborný přístup k projektu, vlastní iniciativa, rychlost práce a možnosti úprav přímo v reálném čase. Naprostá spokojenost. Perfektní jednání. Vím s jistotou, že pokud budu v budoucnu něco potřebovat, obrátím se opět na pana Břízu a nebudu litovat.

Bc. Jaroslav Sochůrek

technik oddělení přípravy a kalkulací
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS