Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Císař

Petr Císař

grafik, webový designér a vývojář

Petr Císař
Petr Císař - logo

Jsem grafik, webdesignér a vývojář. Tvorba loga, statických i dynamických webových stránek nebo design tiskovin jsou pro mě nejen denním chlebem, ale i vášní.

Na začátku každého mého projektu je vždy papír, tužka a především originální nápad. Ten přetavím v první návrhy, které dále rozvíjím. Jak může vypadat finální logo, web nebo design tiskovin se podívejte do mého portfolia.

  • Loga & corporate identity – posilněte svůj brand jasně identifikovatelným, zapamatovatelným logem či logotypem. Dodám vám jej včetně logomanuálu nebo rovnou zpracuji celou vizuální identitu firmy.
  • Webové stránky – webdesign a vývoj statických i dynamických webů a e-shopů, tvorba vlastních šablon, úpravy WordPressu, dále návrhy reklamních bannerů, direct mailing listů, atd. Využívání moderních trendů v designu i kódování.
  • Design tiskovin a DTP – podklady pro potisk všeho možného, od grafického návrhu vizitky, přes design časopisu, magazínu, knihy až po celou reklamní kampaň zahrnující nejen letáky, roll-up systémy, plakáty, billboardy, ale třeba i design polepu auta.

Doplňkově vám mohu pomoci také s úpravou fotografií nebo se postarat o správu vašich webových stránek. Pokud vás grafika a webdesign zajímá, mrkněte se na můj blog. Najdete tam návody a tipy, třeba Jak převést nejen logo do křivek nebo Jak vytvořit mockup s dárkem zdarma.

Portfolio:

Logo pro showroom a prodejnu DECO LOCOLogo pro netradiční květinářstvíWeb cykloservisuDesign tiskových materiálů | například skládací leták, plakát, vizitky a dalšíDesign propagačních materiálů | grafické návrhy letáku, pozvánek a dalších tiskovin
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petr Císař
Pobřežní 80/38
Praha 8
186 00
Mobil:776 857 278
Email:mail@cisadesign.cz
Web:cisadesign.cz
Facebook:Facebook cisadesign.cz
:75513943

Doporučení z první ruky

S panem Císařem spolupracuji několik let. Když jsem se před rokem rozhodla jít svou vlastní cestou, požádala jsem ho o sazbu vizitky. Probrali jsme společně moje plány a představy a do týdne byl na světě podklad pro tisk vizitky i logo. Jednoduché, čisté, se skvěle vymyšleným detailem. Webové stránky se rodily za letních horkých dnů trochu déle, ale výsledek stojí za to.
Ivana Mašková
livefordetails

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS