Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Jančárek

Petr Jančárek

grafik a logotvůrce

Petr Jančárek
Petr Jančárek - logo

Už více jak 13 let pomáhám podnikatelům realizovat jejich vize pomocí grafiky a zkušeností z marketingu.

Věřím, že na začátku každého projektu je potřeba vytvořit logo a vizuální identitu, která vás odliší od konkurence a pomůže k lepší zapamatovatelností vaší značky.

Proto jsem připravil základní balíček, ve kterém dostanete nové logo, vizitky, hlavičkový papír a logomanuál se zdrojovými daty nové grafiky. K tomu vytisknu vizitky a pošlu je na vaši adresu. Celý tento proces nezabere více než 3 týdny. Svým klientům garantuji spokojenost – pokud se vám logo nebude líbit, tak vám bez jakýchkoliv otázek vrátím peníze. Naší spoluprací tedy nic neriskujete, můžete jen získat.

Díky základnímu balíčku si vyzkoušíte spolupráci se mnou. Pokud se vám bude zamlouvat, tak získáte pro svůj byznys spolehlivého parťáka. Dodám vám kompletní grafiku a postupem času i další služby, které se vám budou hodit k propagaci vašeho podnikání. Vyzkoušejte mě »

Portfolio:

Logo pro Safety Nano ProjectVizualizace polepů firemního auta | Safety Nano ProjectPrezentace pro firmu DexfinPackshot pro projekt BarfíkObalový design pro Těstoviny Dvořák
Zobrazit všech 39 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Safety Nano Project
  • Spedextra
  • Dexfin
  • Barfík
  • Loveli
  • Boardo
  • Těstoviny Dvořák

Kontaktní informace

Petr Jančárek
Rybná 716/24
Praha 1
110 00
Mobil:721 329 592
Email:produkce@wolfway.cz
Web:wolfway.cz
Facebook:Facebook wolfwaycz
LinkedIn:LinkedIn petrjancarek
:08291985

Doporučení z první ruky

Díky Petrově pomoci jsem rozjel firmu Úklidomat v Karlových Varech. Vytvořil mi logo, firemní identitu, webové stránky s kalendářem, kde si lidé mohou rezervovat moje služby. Pomocí placené reklamy se o službě dozvědělo hodně lidí a vybudovalo mi to důvěryhodnost na trhu.
Lukáš Krása
Úklidomat

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS