Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Jůza > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petr Jůza — softwarový architekt a odborník na vývoj, integraci a dodávky informačních systémů

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Petr Jůza:
Pracoval jsem s Petrem v ANECTu, kde vedl skupinu Java programátorů. Ačkoli jsme spolu nepracovali na stejných projektech, využíval jsem Petra pro své projekty jako konzultanta. Jeho návrhy na řešení problémů byly vždy jedinečné a inovativní. Doporučuji Petra pro jeho osobní a profesionální dovednosti. Byl jedním z mých nejlepších kolegů.

Petr Nosek

NIS GoTrex
Petr byl členem mého týmu asi 18 měsíců. V průběhu naší spolupráce na mnoha různých úkolech jsem oceňoval jeho profesionální a precizní práci. Je odborníkem na Spring a velice kompetentní v mnoha dalších oblastech Javy a vývoje softwaru.

Jan Sobota

AEVI CZ, senior architekt
Petra znám osobně velmi dlouho a uznávám jej jako velmi dobrého experta na integrační architekturu, Javu a aplikační vývoj. Petr je velmi precizní a nespokojí se s průměrnou prací, vždy je pro něj důležité, aby výsledky jeho práce byly vynikající. Petr dokáže velmi dobře komunikovat hluboké technické detaily s technickým týmem a zároveň problematiku přenést do business úrovně srozumitelným způsobem pro uživatele a business managery, kteří technickým detailům příliš nerozumí. Petr je rozhodně týmový hráč, který má zkušenosti i s řízením týmu.

Aleš Vokrouhlík

Business Development Manager, ADASTRA
S Petrem jsem spolupracoval na několika IT dodávkách a to zejména v oblasti elektronického bankovnictví. Petr na těchto iniciativách působil primárně v roli leadera za technický návrh a vývoj a tuto roli zastával vždy vysoce kvalifikovaně. Kromě samotných hard-skills je na Petrovi oceněníhodný i jeho pozitivní přístup k řešení otevřených otázek a problémů, který značně dopomáhá k jejich efektivnímu vyřešení.

Stanislav Příhoda

Business Architect Digital, MONETA Money Bank
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS