Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Kott > Reference > Android aplikace pro trenéry tenisu

Android aplikace pro trenéry tenisu

Android aplikace, pomocí které můžete zaznamenávat statiskiky zápasu pro hráče. Součástí je i zaznamenání místa odpalu a dopalu a zobrazení kam míček nejčastěji dopadal a odkud byl vítezný míček odpálen.

Zobrazuji položku č. 3 z celkem 13 položek v této galerii:

Android aplikace pro trenéry tenisu
« Předcházející Kvalita za rohem - Android a iOS aplikace  (zobrazit v plné velikosti)Sociální síť pro domácí mazlíčky  (zobrazit v plné velikosti)Android aplikace pro trenéry tenisu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Android hra - Iconity  (zobrazit v plné velikosti)Investiční kalkulačka s použitím AngularJS 2.0  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Petr Kott

Mgr. Petr Kott

operační systém Android produkty firmy Apple operační systém Microsoft Windows Microsoft .Net programovací jazyk Java
vývojář Android a iOS aplikací, webdesignér — Návrh a programování Android a iOS mobilních aplikací s důrazem na kvalitu vytvářeného produktu a použitelnost aplikací z pohledu uživatelů. Dále vývoj webů. e-shopů a webových aplikací. Vlastní Peko studio, přes 9 let praxe, úspěšné zahraniční zakázky.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 731 171 595 ~ Email: petr@peko-studio.cz ~ Web: peko-studio.cz
Místo: Znojmo (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Petr Kott Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS