Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Kott > Reference > Citypatrol - iOS verze aplikace pro domobranu

Citypatrol - iOS verze aplikace pro domobranu

Skvělá myšlenka a projekt, který má za úkol chránit lidi a spoléhá na to, že lidé v okolí nejsou lhostejní. Pomocí této aplikace, které je prozatím přístupná jen ve vybraných vesnicích, je možné zavolat si na pomoc lidi v okolí v případě Vašeho ohrožení.

Odkaz: https://peko-studio.cz/video/citypatrol.mp4
Zobrazuji položku č. 9 z celkem 20 položek v této galerii:

Citypatrol - iOS verze aplikace pro domobranu
« Předcházející Geolokace domobrany - Citypatrol  (zobrazit v plné velikosti)Geolokace nejbližší farmy - Kvalita za rohem  (zobrazit v plné velikosti)Citypatrol - iOS verze aplikace pro domobranu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Prezentace produktu - Frauenthal Airtank  (zobrazit v plné velikosti)Investiční kalkulačka s použitím AngularJS 2.0  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Petr Kott

Mgr. Petr Kott

operační systém Android produkty firmy Apple operační systém Microsoft Windows Microsoft .Net programovací jazyk Java
vývojář Android a iOS aplikací, webdesignér — Návrh a vývoj Android a iOS mobilních aplikací s důrazem na kvalitu vytvářeného produktu a použitelnost aplikací z pohledu uživatelů. Dále vývoj webových aplikací, tvorba webů a e-shopů. Vlastní Peko studio, přes 9 let praxe, úspěšné zahraniční zakázky.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 731 171 595 ~ Email: petr@peko-studio.cz ~ Web: peko-studio.cz
Místo: Znojmo (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Petr Kott Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS