Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Máj

Mgr. Petr Máj

soudní překladatel a tlumočník pro německý a francouzský jazyk

Mgr. Petr Máj

Profesionální všeobecné a úřední překlady němčiny a francouzštiny včetně ověření pomocí razítka, obchodní a soudní tlumočení. Specializace na právo, soudnictví, technické překlady a další obory jako ekonomika, stavebnictví, zdravotnictví, beletrie apod. Kompletní jazykový servis pro firmy pro zajištění administrativy a komunikace se zahraničními obchodními partnery.

Nízké zaváděcí ceny od 180 Kč za normostranu překladu a 500 Kč za hodinu tlumočení.

Vystudoval jsem francouzskou a německou filologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a získal jsem roční stipendium na univerzitě v Heidelbergu. Vybrané reference: soudy, státní zastupitelství a policie; jazykové agentury PrimalinguaPangea; zahraniční a české firmy Bausinger GmbH, Minimax Wien, Euko aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Petr Máj
Mlýnská 34
Opava (Moravskoslezský kraj)
746 01
Mobil:605 190 912
Email:petr.maj@gmail.com
Web:www.petrmaj.cz
(tj. adresa této stránky)
Účet:158965160 / 0300 (ČSOB)
:66724228

Doporučení z první ruky

Vřele doporučuji tohoto překladatele. Dala jsem vypracovat překlady opravdu složitých soudních rozhodnutí a několika rodných listů vydaných francouzskými úřady. Jelikož bydlím ve Francii, jednala jsem s panem Májem telefonicky a emailem. Komunikace byla velice příjemná, cena služeb příznivá. Po obdržení překladů do vlastních rukou jsem byla velmi překvapená jejich formou a precizností. Tohoto předkladatele mohu pouze doporučit, jsem opravdu ráda, že jsem se obrátila právě na něj. Maximální profesionalita a kvalitní práce! Pokud hledáte překladatele, pan Máj je váš člověk.
Negru Vladimira
státní zaměstnanec na mateřské dovolené

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS