Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Mladěnka

Ing. Petr Mladěnka

poradce pro tvorbu životopisu, pracovní pohovor a plánování kariéry

Ing. Petr Mladěnka
Ing. Petr Mladěnka - logo

Pevně věřím, že každý si zaslouží skvělou práci. Životopisy, nábory, pohovory, to je můj svět. Pomohu vám napsat životopis nebo motivační dopis a připravím vás na pracovní pohovor tak, že o vás budou firmy stát. Posledních 15 let jsem strávil nabíráním nových zaměstnanců a vím přesně, jak podat a prodat informace při hledání zaměstnání.

  • Tvorba životopisu a motivačního dopisu – běžné životopisy pro získání dobře placeného zaměstnání nestačí. Vím, co firmy chtějí v CVčku a motivačním dopisu číst.
  • Příprava na pracovní pohovor – jak vystupovat a co říkat při pohovoru, abyste udělali co nejlepší dojem.
  • Optimalizace LinkedIn profilu – aby zaujal pracovní agentury a zaměstnavatele.
  • Kariérní poradenství – pomoc při plánování vaší dlouhodobé kariéry.

Založil jsem agenturu CV&Interview, která se specializuje na tvorbu profesionálních životopisů a plánování kariéry. Mám více než 15 let zkušeností v prodeji, náboru zaměstnanců a vedení lidí, pracoval jsem pro mezinárodní korporace Oracle a AirFrance. Vystudoval jsem Vysokou školu finanční a správní v Praze.

Jsem vášnivý cestovatel a hrdý otec dvou dětí. Narodil jsem se v České republice, ale momentálně žiji v Portugalsku. Cestuji po světě a sbírám životní a pracovní zkušenosti, o které se s vámi rád dělím.

Ukázky práce:

Životopis, ukázka strana 1Životopis, ukázka strana 2Životopis, ukázka strana 3Motivační dopis - ukázka

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Petr Mladěnka
Veletržní 824/67
Praha 7
170 00
Mobil:603 243 203
Email:petr.mladenka@gmail.com
Web:www.resume-interview.com
Facebook:Facebook cvinterviews
LinkedIn:LinkedIn petrsimonmladenka
Účet:51 – 8908150267 / 0100 (Komerční banka)
:06550860

Doporučení z první ruky

Nedávno jsem potřebovala poradit s tím, jak napsat životopis a přihlášku do výběrového řízení. Petr Mladěnka mi nejen pomohl vypracovat přehledný životopis na profesionální úrovni, ale také mi poradil, jak se mám připravit na výběrové řízení. Velmi mu děkuji, protože během krátkého rozhovoru jsem si dokázala ujasnit, jak celý pohovor může probíhat, co a jak budu formulovat. Určitě doporučuji člověka, který je velmi erudovaný, má dlouholeté zkušenosti, ale také citlivě navede na správnou cestu.
Hana Škvařilová
hlasový pedagog

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS