Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petr Mladěnka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petr Mladěnka — poradce pro tvorbu životopisu, pracovní pohovor a plánování kariéry

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Petr Mladěnka:
Drazí čeští přátelé a pražští expaté, pokud budete potřebovat podat pomocnou ruku a poradit při úspěšném získávání nové práce se zajímavým platovým ohodnocením, rozhodně doporučuji CV&Interview. S Petrem, který stojí za tímto projektem, jsem spolupracovala a mohu s klidným srdcem prohlásit, že u něj budete v dobrých rukách. Jak říká, každý si přece zaslouží mít skvělou práci.

Diana Masopust

Petr ví, jak pomoci lidem získat zaměstnání, o které stojí. Má přátelský přístup a umí dobře poradit. Vyplatí se s ním probrat, jak by mohl pomoci právě vám.

Rob Hemmings

Skvělý a zkušený poradce. Účinný osobní přístup a tým, který smýšlí moderně. Efektivní příprava na pracovní pohovor a pomoc při plánování kariéry. Rozhodně se vyplatí využít jejich služeb. Vřele doporučuji.

Strahil Gaydarski

Chytrý přístup s důrazem na detail spolu s neotřelými nápady.

Magdalena Kujundžič

Měl jsem tu čest pracovat s Petrem, byla to skvělá spolupráce. Jeho zkušenosti a znalosti v životopisech jsou na vysoké úrovni. Na základě Petrových rad jsem si upravil životopis, doladili jsme detaily a po aplikování na inzeráty mi z firem volali do druhého dne. Bylo cítit, že Petrovi skutečně záleží na tom, abych si našel práci, a to je pro mě velká přidaná hodnota. Těším se na další budoucí spolupráci. Děkuji.

Igor Gojdič

Petrovi dávám pět hvězdiček z pěti. Děkuji za spolupráci.

Petr Urban

Petr Mladěnka poskytuje skvělé rady, jedinečně a účinně definuje vaše silné stránky a odlišnosti.

Johan Cheikh

Moc děkuji Petře za vaše profesionální rady a postřehy, díky ním už se u pohovoru nestresuji a konečně jsem získala práci svých snů. Všem přátelům vás budu doporučovat. Ať se vám daří :-)

Miroslava Havelková

Nedávno jsem potřebovala poradit s tím, jak napsat životopis a přihlášku do výběrového řízení. Petr Mladěnka mi nejen pomohl vypracovat přehledný životopis na profesionální úrovni, ale také mi poradil, jak se mám připravit na výběrové řízení. Velmi mu děkuji, protože během krátkého rozhovoru jsem si dokázala ujasnit, jak celý pohovor může probíhat, co a jak budu formulovat. Určitě doporučuji člověka, který je velmi erudovaný, má dlouholeté zkušenosti, ale také citlivě navede na správnou cestu.

Hana Škvařilová

hlasový pedagog
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS