Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Moučka

Bc. Petr Moučka

podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy

Bc. Petr Moučka

Jako podnikatel a zakladatel úspěšného systému reálné sebeobrany Sorudo vám rád pomohu a poradím s byznysem.

Považuji se za dobrého učitele a metodika. Jsem lídr se schopností naslouchat. Baví mě plánovat, rozvíjet nápady a pomáhat druhým. Na základě těchto vlastností jsem vytvořil originální systém sebeobrany s řadou kurzů pro různé typy klientů: sociální služby, zdravotnictví, korporáty, veřejnost atd. Vytvořil jsem vlastní řadu pomůcek pro kurzy sebeobrany a první pomoci. O kvalitě našich kurzů se doslechli v Mexiku, kde jsme byli v roce 2010 poprvé školit a dnes máme v jednání další 4 země. Máme ochranné známky a několik akreditací MŠMT. Ze zaměstnance jsem se stal živnostníkem a následně majitelem úspěšné firmy s vysokými zisky.

Plánování mne opravdu baví a umím tuto energii do změn předat i vám. Mám silný tah na branku a rozhodně se vám vyplatím. Má zásada je, že poměr cena/výkon musí být vždy k prospěchu klienta. Nejdřív ode mne dostanete celkový nadhled k současnému stavu. Následně společně vybereme konkrétní projekt, který si přejete řešit. K projektu vám dám nové pohledy a varianty provedení. Vy si z variant vyberete tu, která je pro vás nejlepší a společně ji rozpracujeme tak, aby byla pro vás snadno uchopitelná a ihned použitelná.

 • Chcete rozjet podnikání při zaměstnání nebo úplně přejít na volnou nohu?
 • Chcete expandovat ze živnostenského do firemního podnikání, nebýt na všechno sami, ale bojíte se větší zodpovědnosti nejen za tým?
 • Stagnuje vaše podnikání a vytratila se z něj radost a smysl?
 • Chcete jít na nové trhy, spustit nové produkty nebo jen něco změnit a nevíte jak na to?
 • Chcete vydělávat mnohem, ale mnohem víc?

Jako první krok mi napište a můžeme se o vašem záměru nezávazně pobavit. Nebude to placené, jen si vás vyslechnu a řeknu rovnou svůj názor. Klienty a projekty si vzhledem k velké časové vytíženosti vybírám. Neberu každé zadání a musí mě to oslovit. Když ale váš projekt vezmu, budu se za něj rvát!

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Ceny a smluvní podmínky

Cena konzultace po dohodě. Odvíjí se od rozsahu a komplikovanosti řešení.

Garance

 • vrácení peněz, pokud nebudete spokojení
 • řešení problému
 • významná úspora času, energie či peněz

Rozdíly od jiných poradců

Sám jsem vyzkoušel různé konzultanty, kouče i mentory. Jejich přístup mi nevyhovoval. Dávali mi konkrétní rady, co bych měl při svém podnikání dělat, ale chyběl celkový nadhled a chybělo určení správných priorit v projektech i strategii. Po čase jsem si sám rozpracoval, jak by podle mě, metodicky správně, měl poradce postupovat. Se mnou si předem definujete cíle konzultací, zmapujete své podnikání a určíte priority v projektech. Vybraný projekt rozpracujeme do jednoduchých kroků, které okamžitě dokážete zrealizovat. Budu vám ukazovat přesahy a zdůrazňovat smysl vašeho počínání. Budu vás podporovat a chválit, ale zároveň varovat před riziky. Budu s vámi optimalizovat. Ukážu vám možná řešení, ty spolu zavedeme a vyzkoušíme. Když budou fungovat, budeme je rozvíjet, pokud ne, najdeme jinou cestu. Budeme společně tlačit na konkrétní výsledky konzultací. Mezi konzultacemi budu nad vaším problémem přemýšlet, abych příště přišel s novými nápady a budu vás propojovat s lidmi, které znám.

Rozsah služeb

 • pomoc s dílčími otázkami a problémy
 • pomoc s managementem a náborem lidí
 • pomoc s celkovou strategii firmy, milníky a cíle
 • vhledy a přesahy do zahraničí
 • zlepšení obchodu, tipy na nové zákazníky, produkty i obchodní strategie
 • získávání konkurenční výhody
 • zjednodušování procesů
 • řízení nákladů a snižování neefektivních nákladů
 • tvorby projektů a souvisejících studií

Kontaktní informace

Bc. Petr Moučka
SNP 582
Hradec Králové
500 03
Email:petr.moucka@sorudo.cz
Web:www.sorudo.cz
Skype:Skype petr.moucka1
Facebook:Facebook sorudo
:28829514

Doporučení z první ruky

MgA. Aleš Výmola
Petrova konzultace mě doslova nakopla. Dala mi velký nadhled na mé rezervy a poskytla mi velké množství variant a možností řešení, jak své podnikání dále posunout. Chci v práci s Petrem pokračovat, protože cítím, že podnikání musím dostat dále, než kde momentálně jsem. Tato situace je dlouhodobě neúnosná a ztratil bych veškerý smysl a chuť něco dělat. Nevěděl jsem, kudy dál, ale teď se mi otevírají dveře neskutečných možností… Po čase jsem absolvoval Podnikatelskou akademii Petra Moučky s tím, že konečně posunu svoje podnikání z živnostníka do malé firmy. Myslím, že jsem udělal skvělý krok. Před tím jsem u Petra měl několik „nadupaných“ konzultací, ale jelikož jsem měl velký chaos v tom, jak funguje firma, nebyl jsem schopný vědomosti aplikovat. Petr nám skvěle a polopaticky vysvětlil, jak firmu vybudovat od těch nejesenciálnějších základů a jak postavit celý systém. Už jsem za svoji kariéru vymetl několik seminářů, školení a četl spoustu chytrých článků, ale konečně na akademii mi to dalo smysl a pochopil jsem jak to celé funguje. A to tak, že jsem se od té doby bavil s několika lidmi, kterým to moc nefunguje a viděl jsem hned, kde dělají chybu :-) Díky akademii jsem ale došel k osobnímu poznání, které mne překvapilo. Člověk musí do firmy určitým způsobem dozrát a mít specifické nastavení mysli. A pokud má informace, které se dají získat na akademii, nebrání už nic v cestě k úspěchu. Já jsem k tomu evidentně zatím nedozrál, ale věřím, že jakmile se to stane, už mám nástroje a cestu, po které se vydat. A za to Petrovi z celého srdce děkuji.
video producent, režisér, výtvarník, video-grafik a animátor

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS