Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Moučka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Moučka — podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Bc. Petr Moučka:
Petr Moučka mi vnesl do podnikání systém, prostor v hlavě a jasné linie toho, jak dotáhnout do konce věci, o kterých vím, že mám dělat, ale z důvodu časového zahlcení a netřídění jsem je přestala dělat. A nad tím vším se mi líbí, že mě Petr vede k samostatnosti (ne k závislosti)!

JUDr. Lucie Radkovičová

IT právnička a advokátka
www.radkovicova.cz ~ lucie@radkovicova.cz
MgA. Aleš Výmola
Petrova konzultace mě doslova nakopla. Dala mi velký nadhled na mé rezervy a poskytla mi velké množství variant a možností řešení, jak své podnikání dále posunout. Chci v práci s Petrem pokračovat, protože cítím, že podnikání musím dostat dále, než kde momentálně jsem. Tato situace je dlouhodobě neúnosná a ztratil bych veškerý smysl a chuť něco dělat. Nevěděl jsem, kudy dál, ale teď se mi otevírají dveře neskutečných možností… Po čase jsem absolvoval Podnikatelskou akademii Petra Moučky s tím, že konečně posunu svoje podnikání z živnostníka do malé firmy. Myslím, že jsem udělal skvělý krok. Před tím jsem u Petra měl několik „nadupaných“ konzultací, ale jelikož jsem měl velký chaos v tom, jak funguje firma, nebyl jsem schopný vědomosti aplikovat. Petr nám skvěle a polopaticky vysvětlil, jak firmu vybudovat od těch nejesenciálnějších základů a jak postavit celý systém. Už jsem za svoji kariéru vymetl několik seminářů, školení a četl spoustu chytrých článků, ale konečně na akademii mi to dalo smysl a pochopil jsem jak to celé funguje. A to tak, že jsem se od té doby bavil s několika lidmi, kterým to moc nefunguje a viděl jsem hned, kde dělají chybu :-) Díky akademii jsem ale došel k osobnímu poznání, které mne překvapilo. Člověk musí do firmy určitým způsobem dozrát a mít specifické nastavení mysli. A pokud má informace, které se dají získat na akademii, nebrání už nic v cestě k úspěchu. Já jsem k tomu evidentně zatím nedozrál, ale věřím, že jakmile se to stane, už mám nástroje a cestu, po které se vydat. A za to Petrovi z celého srdce děkuji.

MgA. Aleš Výmola

video producent, režisér, výtvarník, video-grafik a animátor
JUDr. Jindřiška Šulcová
Pro Petrovu podnikatelskou akademii jsem se rozhodla hlavně proto, abych začala vnímat podnikání jako systém. Díky skvělým referencím na Petrovu práci jsem měla vysoká očekávání a můžu říct, že byla víc než naplněna. Hodně se mi líbilo, že Petr trpělivě opakuje základní principy, dokud si není jistý, že víme, o čem mluví a pomáhá s tím, abychom je uměli aplikovat do praxe. Největší přínos akademie ale vidím ve změně přístupu k podnikání jako takovému, díky kterému jednak vím, co změnit ve své praxi, zároveň ale dokážu ještě lépe pochopit své klienty, a to mě hodně těší. Takže za mě palec nahoru, vřele doporučuji!

JUDr. Jindřiška Šulcová

patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
Účastnila jsem Petrova pilotního projektu „Podnikatelská akademie“. Měla jsem s ním již zkušenost z osobních konzultací, a když se mi naskytla možnost se projektu účastnit, tak jsem neváhala ani minutu. Všechny nástroje, které s námi Petr dříve probíral, se pak dále více pospojovaly. Získala jsem větší přesah a učím se na vše dívat s nadhledem, podnikatelskému myšlení, využívat znalosti a nástroje, aby naše manufaktura prosperovala a dávalo nám to smysl. Je to výzva a radost z té každodenní cesty, což je pro mě obrovskou motivací. Na Petrovi je skvělé, že je otevřený novým přístupům a informacím, sám jde příkladem, protože na sobě intenzivně pracuje. Mám můj respekt s jakou pokorou a nadhledem přistupuje k podnikání a předávání svých znalostí a zkušeností ostatním. Svůj i náš čas, který spolu trávíme, využívá na maximum. Petr a jeho firma Sorudo jsou pro mě velkou inspirací a vzorem. Vřele doporučuji, protože pokud chcete posunout ať už sebe nebo vaše podnikání, je Petr ten správný a plně kompetentní člověk.

Petra Kilingrová

www.hradeckedelikatesy.cz ~ petra.kilingrova@gmail.com ~ 604 216 427
S Petrem jsem měl konzultaci ohledně dalšího směřování pražského klubu nezávislých profesionálů Volnonožci. Petr je velmi přímý a má ohromný tah na branku. Jeho vůdčí schopnosti z něj doslova čiší. Také dokáže do momentálního chaosu vnést řád a najít postup, který situaci projasní a nasměruje vás na co nejpřímější cestu k danému cíli. Zároveň je cítit, že tyto postupy vychází z bohatých zkušeností a praxe. Petr mi pomohl především tím, že mi ukázal cestu z bahna detailů a administrativy, v kterém jsem se začal ztrácet. Udělal to rázně a bez zaváhání. Petra jako konzultanta mohu jedině doporučit.

Jiří Nováček

textař se zaměřením na psaní osobních příběhů a textů s duší
www.milovnikpribehu.cz ~ naovy@seznam.cz ~ 728 835 806
RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.
Petra jsem poznala na přednášce o plánování a realizaci projektů. Jsem posedlá efektivitou a velmi nerada dělám cokoliv, v čem nevidím jasný smysl a užitek. Všechny tyto potřeby Petr s přehledem naplnil. Nadchlo mě, jak jasně, jednoduše a smysluplně se dají promyslet, naplánovat a realizovat i opravdu velké věci. To, že to skutečně funguje, je vidět na Petrově životě. Lehkost a radost v každém kroku. Díky za krásné a užitečné inspirace!

RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.

kouč osobního a profesního rozvoje
Ing. Olga Rochowanská
Petr mi na přednášce Volnonožců ukázal, že rozjíždění a hlavně dotahování projektů, i několika najednou, není až taková věda. Poskytl nám geniálně jednoduché návody a nástroje, co musí obsahovat fungující plán, jak se kontrolovat, jak motivovat, aby to vše časově klaplo. Přednáška byla návodná, vtipná a nakopávací.

Ing. Olga Rochowanská

stylistka a poradkyně s odíváním
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Když jsme pozvali Petra Moučku, aby přednášel na setkání Volnonožců, věděli jsme, že bude dobrý. On však naprosto předčil naše očekávání, byl výborný! Nejen, že svým živým projevem a entuziasmem strhnul posluchače, vychrlil na nás v ucelené podobě spoustu informací o plánování projektů, tvorbě byznys plánu i o podnikání obecně. Je to člověk na svém místě, s cennými zkušenostmi, které umí jasně, srozumitelně a s úsměvem předávat dál.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
MgA. Šimon Chloupek
Petr umí přenést to nejlepší z bojového umění do podnikání. Nemrhá časem a silami, ale jde efektivně na cíl. Na Petrovi mě zaujal jeho hodnotový žebříček a prostý fakt, že to má v hlavě srovnané. To dokládá zajímavá cesta, kterou ve svém vlastním podnikání ušel. Je energický řečník, ale dovede naslouchat, což je vzácná kombinace.

MgA. Šimon Chloupek

grafický designér a lektor grafiky
Dominika Špačková
Petr Moučka je můj velký podnikatelský vzor. Je skvělý stratég, takže s ním ráda probírám svůj byznys a věci okolo.

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS