Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Moučka > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Moučka — podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy

Zobrazuji č. 1120 z celkem 26 doporučení prezentace Bc. Petr Moučka:
Jan Barbořík
Využil jsem možnosti konzultace s Petrem nad rozvojem a dalším směřováním mého podnikání. Konzultace probíhala přesně tak, jak bych od profesionála očekával. Otevřeně, věcně, strukturovaně, bez zbytečných odboček od tématu. Kromě zpětné vazby nezaujatého člověka jsem si odnesl další náměty a praktické rady pro příští nezbytné kroky. Doporučuji.

Jan Barbořík

marketér s duší grafika
Jsem moc ráda, že jsem se na přednášce setkala s tak výjimečným člověkem, jakým Petr Moučka je. Setkání s ním mě nabilo pozitivní energií. Líbí se mi jeho praktické nástroje v podnikání, byznys plán na A4, check-listy a kalendář projektů v Excelu. Děkuji za inspiraci!

Ing. Kateřina Palátová

korektorka a webeditorka
www.katerinapalatova.cz ~ k.palatova@gmail.com ~ 603 294 244
Nepotkal jsem mnoho lidí, kteří by měli životní hodnoty srovnané tak jako Petr. Ztělesňuje pro mě naplnění životního poslání — skloubení pomoci a inspirace druhým s byznysem, který opravdu dává hlubší smysl. I Petrův životní příběh je velice inspirativní!

Petr Načeradský

provozovatel coworkingu Desk Room Praha
www.deskroom.cz ~ petr.naceradsky@deskroom.cz ~ 728 416 212
Když jsem setkali s panem Petrem Moučkou, líbilo se nám, že neztrácí čas a ihned nám dokázal vnést do našeho podnikání jiný úhel pohledu a podněty. Jak se dívat, přemýšlet v rámci optimalizačních přeměn v naší firmě. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

David Kilingr

www.hradeckedelikatesy.cz ~ info@hradeckedelikatesy.cz
Kurz „Cvičitel sebeobrany“, vedený osobně Petrem Moučkou, byl – jak to u Soruda bývá zvykem – tak trochu jiný. Jeho obsahem totiž nejsou techniky a drilování, ale to, co jako instruktor sebeobrany opravdu potřebujete: vedle měkkých dovedností zejména informace o tom, jak v tomto oboru podnikat. Petr se vedle sebeobrany živí jako podnikatelský poradce a v tomto kurzu ze sebe dal to nejlepší z obou světů. Když jsem kurz více než před rokem absolvoval, rozhodně mi připadal fajn. Naplno jsem ho ale docenil až nyní, kdy mám výuku už rozjetou a vidím, že Petrovy rady měly velký smysl a padly na úrodnou půdu. Jinak řečeno – tento kurz pořádně proklepla až praxe. Neříkám, že jsem si od Petra Moučky všechno přebral jako svátost – v některých věcech šlo o praktické tipy, jindy spíše o směr uvažování… Každopádně mi kurz zcela jistě ušetřil celou řadu slepých uliček, kterými si za mě v minulosti při svém podnikání Petr sám prošel. Dnes, více než rok po absolvování, to vidím více než jasně.

Pavel Houdek

moderni-sebeobrana.cz ~ instruktor@moderni-sebeobrana.cz ~ 724 762 976
Když mě Petr požádal o referenci ohledně naší konzultace, nejdříve jsem si přečetl ty, které tu již jsou. Mohu je všechny potvrdit :) Dlouhodobě sleduji projekt FirstClass a chtěl jsem se zúčastnit Podnikatelské akademie. Po Petrově konzultaci jsem se ale rozhodl pro jeho vedení v začátcích podnikání. Petr toho má evidentně již hodně vyzkoušeno a vykrystalizováno. Je vidět jeho jasný vhled do věcí i nadhled, který nám zatím chybí. Setkání s Petrem vám vlije energii do podnikání a Petr rozhodně nemarní čas zbytečnostmi, až je to překvapující.

Lukáš Rejchrt

raiing.cz ~ info@raiing.cz ~ 732 809 178
Absolvoval jsem akreditovaný kurz Cvičitele Sebeobrany, pana Moučky, se zaměřením na podnikání, ukončený začátkem roku 2015. Velmi se mi líbila koncepce pomoci zájmovému cvičiteli změnit se ve cvičitele podnikatele. Jde o mnoho nových přístupů k vedení tréninkových jednotek, kurzů, workshopů apod. Uvědomění si jiného přístupu ke cvičenci – klientovi. Doporučená literatura mi pomohla nejen s absolvováním kurzu, ale i dalšímu osobnostnímu rozvoji. Při probírání teorie tréninku jsem si uvědomil vznik určitých stereotypů při stavbě tréninkových jednotek, také jsem se dozvěděl i něco z nových trendů výuky sebeobrany, a to ať už z hlediska výukové náplně, tak i z hlediska očekávání klientů. Do kurzu jsem se přihlásil z důvodu rozšíření si své kvalifikace v oblasti bojových sportů a umění. Celý kurz se mi líbil i svou formou vedení, která byla velmi pružná a využívající současné možnosti komunikace. Kurz bych doporučil každému, kdo už má určité zkušenosti s vedením nějaké skupinky zájemců o bojová umění a má k tomu i dostatečnou praxi v sebeobraně nebo bojových uměních a chtěl by se touto cestou dál rozvíjet.

Ing. Luděk Prudký

podnikatel, víceprezident Mezinárodní asociace instruktorů bojových umění, z.s.
systemaorlova.biznessweb.com/iamai.html
Kontakt a doporučení na Petra Moučku jsme získali od naší členské firmy z Hradce Králové, a proto jsme se jej rozhodli oslovit, zdali by nevystoupil na bezplatné akci pro mladé podnikatele a startupy, kterou jsem pořádala v rámci projektu Svou cestou – Young Business. Petr měl být „perličkou“ na závěr našeho setkání a jeho vizionářské vystoupení opravdu perličkou bylo. Petr je velice sympatický a úspěšný podnikatel, který si neváhal vymezit část svého pracovního dne pro dobrou věc. Nejen my, ale i přítomní hosté byli z jeho příběhu nadšení a rádi s ním budeme spolupracovat dále. Za AMSP ČR můžeme vřele doporučit!

Markéta Šandová

projektová manažerka, AMSP ČR
www.amsp.cz
Pan Petr Moučka si udělal čas a věnoval se i studentům na Obchodní akademii, Střední odborné škole a Jazykové škole s právem SJZ v Hradci Králové. Studenti si v rámci školy ve 3. ročníku zakládají tzv. studentské společnosti pod záštitou organizace Junior Achievement, ve kterých si zkouší skutečné reálné podnikání. Pan Moučka doslova studenty nakazil svoji činorodostí a elánem. Přestože podnikatelské záměry studentů jsou zatím ještě v plenkách, věřím, že s konzultantem Petrem Moučkou, budou naše plány zrealizovány a společně doufáme, že budou úspěšné.

Ing. Petra Kábrtová

vyučující na střední škole
www.oahk.cz ~ kabrtova@oahk.cz
S panem Moučkou jsem měla zatím pouze úvodní konzultaci, ale jeho profesionální přístup a nadhled mě rozhodně potěšil. Z jeho rad je poznat, že nemá jen teoretické znalosti knih, ale už si v businessu prošel mnohým. Již úvodní konzultace mě nakopla a já si uvědomila pár chyb, které jsem již v začátcích podnikání napáchala.

Aneta Jirková

jednatelka a lektorka ve společnosti Gylbio
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS