Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Moučka > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Moučka — podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Bc. Petr Moučka:
Možnosti úvodní konzultace s Petrem jsem ráda využila, byla jsem zvědavá, jak ji Petr povede, jak to pojme. Mohu říci, že to pro mě byla smysluplná hodina. Petr na mě působil velmi sympaticky a důvěryhodně, jeho projev byl pro mě dobře srozumitelný. Odnesla jsem si několik zásadních poznatků a myšlenek. To, co mi ale utkvělo v paměti snad nejvíc bylo to, že Petr podnikání nevnímá jen technicky, ale pracuje i s tím, aby byl člověk spokojený a mohl mít radost z toho, co dělá, na což mnoho lidí zapomíná.

Kamila Metzová

propagátorka zdravého životního stylu
www.varilamysicka.cz
Byla jsem u Petra na podnikatelské akademii a bylo to pro mě a můj profesní život velice přínosné. Petr je člověk, který dokáže ukázat varianty cest jak se dále posouvat a nástrahy, které hrozí. Ukázal mi konkrétní postupy jak v práci (na manažerské pozici nebo v podnikání) postupovat efektivně, smysluplně a jak si udržet nadhled. V podnikatelské akademii mi ukázal, jak rozpoznávat co je důležité a co ne. Pomohl mi ujasnit si, co vlastně chci. Vše je úžasně propojené a navazuje na sebe. Hezky od základů dál… Pomocí domácích úkolů jsem si informace převedla konkrétně na svou problematiku a zjistila, zda jsem látku správně pochopila. Petr má úžasně mnoho nápadů a umí najít, kde je chyba. Díky němu tak mohu předejít chybám a ušetřit si spoustu dalších problémů. Takže pokud potřebujete posunout sebe, svou firmu nebo nápad, který vám umožní vydělat více peněz, kontaktujte Petra :)

Lucie Vomáčková

koordinátorka
lucie.reichlova@seznam.cz
S panem Moučkou jsme spolu s mými kolegy konzultovali náš začínající projekt. Petr jako konzultant kladl výborné otázky, velmi rychle analyzoval náš projekt a dokázal odhalit aktuálně největší problém. Zároveň nám hned navrhl několik možných řešení tohoto problému. Dal nám příklady, jak by to řešil on a jak podobný problém řeší v jiných firmách. Mohli jsme si tedy na praktických příkladech představit reálný postup. Oproti jiným konzultantům dokáže Petr předávat informace i v podobě dobře představitelných přirovnání, která mě osobně pomohla a dělala problémy více hmatatelné.

Libor Pelikán

libor@liborpelikan.cz ~ 606 683 457
Setkání s Petrem bylo pro náš vznikající projekt velice obohacující. S kolegy jsme pochopili, co by mohlo představovat různá úskalí při jeho realizaci. Petr nám ukázal, jak se na projekt dívat z několika úhlů pohledu, což nám velice otevřelo oči, protože jsme si uvědomili, že jsme nějaké varianty provedení přehlídli. Díky Petrovi a jeho bohatým zkušenostem s vedením projektů jsme získali také lepší náhled na to, jak náš projekt uchopit lépe a především jednodušeji a jak se již dopředu vyvarovat nejčastějším chybám, které by naše podnikání mohly velice ohrozit, za což jsme mu velice vděčni. Za jeho čas mu velmi děkujeme a rozhodně jeho konzultace doporučujeme.

Barbora Telecká

telecka.barbora@gmail.com
Pana Moučku jsem oslovil, protože se chci stát Olympijským vítězem v triatlonu. Jako profesionál ale řeším problémy špatného financování tohoto sportu. K tomu, abych se mohl postavit na stupně vítězů, se potřebuji naplno věnovat sportu a proto jsem potřeboval pomoc s definováním kariéry jako projektu. Prošli jsme plánované výdaje i příjmy, ale především nové zdroje a možnosti financování. Rozplánovali růst a definovali postup. Pro mě bylo neuvěřitelné, jak předtím složité věci, můžou být tak jednoduché. Pan Moučka mi za 2 hodiny dokázal přijít hned na několik možností financování, které můžu zvládnout ještě dnes. Ukázal mi jakými způsoby mám počítat své výdaje a příjmy a jak naplánovat svou cestu na příští olympiádu. Překvapilo mě jak je to jednoduché, tohle je ten příklad, kdy se za pouhé 2 hodiny konzultace od základu změní pohled na věc. Pan Moučka je jako konzultant naprosto výjimečný a má skvělý přístup. Doslova mi otevřel oči! Teď už vím na co se musím zaměřit a sen stát se olympijským vítězem se pomalu formuje v plán.

Jan Volár

profesionální triatlonista
www.janvolar.cz ~ volartommas@gmail.com ~ 734 281 801
Dostal jsem nabídku konzultace a protože své myšlenky a plány rád konzultuji s lidmi kolem sebe, rozhodl jsem se to zkusit. Nikdy předtím jsem neměl možnost se setkat s konzultantem / externím koučem. Nic jsem od toho neočekával, ale nakonec jsem byl schůzkou příjemně překvapen. Řešili jsme strukturu mého projektu, financování, lidské zdroje a motivaci. Rád jsem si vyslechl názor někoho, kdo stojí zcela mimo projekt. Pro poskládání myšlenek bylo skvělé, že jsme si definovali priority, motivaci a cestu jak dosáhnout dalšího postupu. Pan Moučka byl velmi příjemný a povzbuzující. Společně se nám podařilo definovat několik možných cest, jak projekt do budoucna financovat, odborně posunout a dále vylepšit. Uvědomil jsem si některé nové aspekty mé práce. Díky Petrovi konzultaci věřím, že se mi podaří projekt uchopit tak, aby zachránil ještě tisíce lidských životů!

Filip Maleňák

aplikace Záchranka
fmalenak@medicalit.eu ~ 737 578 365
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS