Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Pácalt > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Pácalt — grafik se zaměřením na tiskoviny a jednotný vizuální styl

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Petr Pácalt:
Spolupracujeme s grafickým studiem Petra Pácalta více než 7 let. Oceňujeme jak kreativitu a preciznost při zpracování našich zakázek, tak dodržování termínů dodání. Studio je pro nás dlouhodobě spolehlivým partnerem.

Igor Valerián

jednatel BioCity
603 223 602
Spolupráce s panem Pácaltem je opravdu na profesionální úrovni, jeho kreativita je skvěle propojena s precizností a rychlostí. Nic není problém, a tak se nejen díky jeho osobnímu přístupu těším na další spolupráci.

Mgr. Kateřina Barandun

Barandun Design
katerina@barandun.cz
Pana Pácalta jsme vybrali z řady grafiků, se kterými jsme spolupracovali. S jeho přístupem a kvalitou práce jsme naprosto spokojení. Je kreativní, má nápady a je spolehlivý. To dnes není samozřejmost. Jeho služby vřele doporučuji a osobně se velmi těším na další spolupráci!

Radek Hrehor

Sprinter Prague
hrehor@sprinterservis.cz
Mám od Petra tak dobré logo, že ho použiji, i kdybych změnila obor podnikání. Www stránky byly od Petra rychle a jsou přesvědčivé.

Jitka Emlerová

PointaArt
jitka.emlerova@arbogard.cz
Pan Pácalt nám dělal již celkem 3 loga. Vždy jsme s ním byli spokojeni, proto jsme se na něj vždy při potřebě nového loga obraceli. I když víme, že ne vždycky to bylo s námi jednoduché, jelikož loga na naše téma je celkem oříšek. Tak pan Pácalt si s tím vždy poradil, a nalezl logo, které se nám všem ve firmě líbilo a zapadalo do našeho brandu. Vřele ho doporučuji.

Lucie Slováčková

NeuroLeadership Group s.r.o.
775 730 886
Pana Petra Pácalta mohu vřele doporučit. Co se týká grafické práce, vytvoření loga, navržení image firmy, vytvoření podkladů pro tisk i webovou prezentaci – rychlé jednání, výborná komunikace, skvělé ceny.

Mgr. Iveta Kudláčková

majitelka zahradnictví
www.zahradnictvivedrovice.cz
Grafické studio pana Pácalta nám bylo doporučeno a mohu říct, že tato spolupráce se nám vyplatila. Zkušenosti, dobrá cena a osobní přístup jsou věci, kterých si na této spolupráci ceníme. Pan Pácalt nám na našich stránkách www.svet-darku.com vytvářel loga firmy a upravoval logo pro stříkací šablonu na naše bedny.

Vlasta Studená

www.svet-darku.com ~ svet.darku@email.cz
S Petrem byla vždy velmi příjemná spolupráce. Je na něj 100% spoleh a má především kreativní nápady, které umí výborně ztvárnit jak graficky tak textově. Snaží se zaujmout, odlišit se a prostě to dělat jinak, nenuceně a zábavně. Je to prostě profesionál. Rozhodně doporučuji.

Dagmar Pitráková

marketingový specialista
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS