Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Troníček

Petr Troníček

tvůrce videí a provozovatel regionální televize Západ.cz

Petr Troníček

Jsem profesionální tvůrce videí, psavec a provozovatel regionální televize Západ.cz. Díky dlouholetým zkušenostem s produkcí vám poradím s koncepcí a přípravou natáčení a vytvořím originální videoprezentace a reklamní spoty (otevření nové provozovny, důležitá setkání, dokument aj.). Znám dobře náš kraj, ale točit umím kdekoliv. Pro vaše zviditelnění mám několik formátů pro vysílání v TV. Do vysílání lze zařadit i vaše vlastní videa. Chtějte globální dosah za regionální ceny. Jsem plátce DPH.

Naše televizní studio Západ.cz pro města Cheb a Sokolov vzniklo v roce 1998. Původní tvorba zpravodajství, dokumentů, reklamních spotů se v roce 2012 rozšířila díky projektu Regionální televize na celý kraj. Pro oslovení dalších diváků provozujeme web a účty na sociálních sítích. Na projektu spolupracují výhradně externí dodavatelé z našeho regionu. Skrze spolupráci s Regionální televizi je možné produkci vytvořenou pro Západ.TV sledovat živě on-line i ze záznamu na webových stránkách. V pozemním DVB–T máme dosah 57 % obyvatel České republiky, dále nás mohou lidé sledovat na satelitu a některých kabelovkách včetně největší UPC.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané ukázky videí a spotů

Kontaktní informace

Petr Troníček
Do Zátiší 1470/24
Cheb (Karlovarský kraj)
350 02
Telefon:359 604 733
Email:obchod@zapad.cz
Web:www.zapad.cz
Skype:Skype zapad.cz
Facebook:Facebook tvzapad
Twitter:Twitter zapad
:46827765 (plátce DPH)
DIČ:CZ6910271819

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS