Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Václavek > Ukázky z portfolia > Infografika - výdělky fotografů a grafiků ve fotobankách

Infografika - výdělky fotografů a grafiků ve fotobankách

Infografika zobrazuje data z průzkumu mezi 111 českými a slovenskými umělci prodávajících na zahraničních microstock fotobankách.

Odkaz: http://fotobanky.cz/vysledky-fotobankoveho-pruzkumu-2012
Zobrazuji položku č. 30 z celkem 54 položek v této galerii:

Infografika - výdělky fotografů a grafiků ve fotobankách
« Předcházející Návrh navštívenky v retro stylu  (zobrazit v plné velikosti)Minimalistická navštívenka (moderní flat UI styl)  (zobrazit v plné velikosti)Infografika - výdělky fotografů a grafiků ve fotobankách  (náhled aktuálně zobrazené položky)Infografika v minimalistickém stylu  (zobrazit v plné velikosti)Infografika v retro stylu  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Petr Václavek

Mgr. Petr Václavek

software Adobe
grafický designér, konzultant a expert na fotobanky — Grafický design a poradenství jako expert na internetové fotobanky. Grafika a design, loga a branding, weby, trička a potisky, fotopráce aj. Rozsáhlá publikační a osvětová činnost, provozovatel předního oborového webu Fotobanky.cz, 12 let praxe v IT.
Status: k vašim službám
Email: petr@vaclavek.com ~ Web: petr.vaclavek.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Petr Václavek Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS