Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Fricová

Mgr. Petra Fricová

lektorka, překladatelka a tlumočnice italštiny

Mgr. Petra Fricová

Parli italiano?

Jsem zkušená lektorka a pomůžu vám naučit se krásný, libozvučný jazyk – italštinu. S jednotlivci pracuji v rámci individuálních kurzů a vedu také skupinovou a firemní výuku. Kromě obecné italštiny mohu nabídnout i odborné zaměření, a to především na gastronomii, cestovní ruch či medicínu (italština pro lékaře). Poradit si umím rovněž s výukou češtiny pro italsky mluvící cizince.

Doplňkově se věnuji také obousměrným jazykovým překladům a tlumočení italštiny.

Vysokoškolský titul jsem získala v Česku (Filozofická fakulta Masarykovy Univerzity), ale dílčí část mého studia probíhala na italských univerzitách (Università per Stranieri di Perugia, Università degli Studi di Torino, Roma Tre). V oboru mám asi 20letou praxi.

Mám zkušenosti s překladem titulků k italskému filmu P. Sorrentina. Také jsem tlumočila na družbě Brno-Bosonohy a Abbadia Lariana.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Petra Fricová
Údolní 420/13
Brno
602 00
Mobil:776 782 455
Email:chupe@seznam.cz
:75643294

Doporučení z první ruky

S paní magistrou Petrou Fricovou mám vynikající zkušenost. Již dvakrát před plánovanou dovolenou v Itálii nám připravila speciální jazykový rychlokurz, díky kterému jsme zvládli základní komunikaci s majiteli penzionu, kde jsme bydleli, v restauraci jsme si italsky objednali pizzu a rozuměli jsme mnoha italským nápisům v obchodech. Dovolená tak získává úplně jiný rozměr. Paní magistra je moc příjemná, kreativní, má vyrobené různé pomůcky, díky nimž je výuka zábavná.
Lucie Martykánová

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS