Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Kutálková, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Kutálková, Ph.D. — konzultantka, lektorka a analytička nejen pro firmy a neziskové organizace

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Petra Kutálková, Ph.D.:
Spolupráce s Petrou je radost. Spolupracovaly jsme spolu na designu několika projektů v oblasti sociálně-vědního výzkumu a sociálních služeb. Radou, zkušeností a metodickým vedením pomohla dát mnoha roztříštěným nápadům konkrétní podobu a smysl. Je zkušenou editorkou a autorkou textů v oblasti sociální práce, násilí, násilí na ženách, obchodu s lidmi a LGBT témat. Bez jejího nasazení by určitě nevznikla naše jedinečná publikace „Sexuální násilí. Proč se nikdo neptá?“ Ke svým úkolům přistupuje profesionálně, pečlivě a inovativně. Je schopná pracovat samostatně s přesným dodržením všech dohod a termínů. Ráda studuje a vzdělává se. Každý nový projekt, výzkum či přednáška je pro ni výzvou. Je vášnivou čtenářkou odborné literatury v řadě oblastí a se svými poznatky se s vámi, pokud o to budete stát, ráda podělí. Pokud pracujete s Petrou v týmu, přirozeně vás bude motivovat k dosažení toho nejlepšího, co ve vás tkví.

Klára Kalibová

ředitelka In IUSTITIA
S Petrou jsem realizoval studii Analýza interdisciplinárního přístupu k prevenci obchodování s lidmi. Při této spolupráci jsem ocenil zejména její odborné a teoretické znalosti, pečlivost, smysl pro detail a vysoký etický standard při práci s cílovou skupinou. Petra mi byla profesionální oporou, poskytovatelkou konstruktivní zpětné vazby a zcela spolehlivou spolupracovnicí, která pracuje na čas a v excelentní kvalitě. Stejnou zkušenost mohu potvrdit ze spolupráce na projektu „Naděje je na druhém břehu: Životy pražských žen bez domova“, kde jsem Petru oslovil k recenzování a posouzení vznikající odborné knihy. Petra svými poznámkami zvedla celkovou kvalitu textu zejména po metodologické stránce. Její smysl pro preciznost knize napomohl. Těším se, že s Petrou budu spolupracovat na budoucích projektech.

Rad Bandit

výzkumník
S Petrou jsme spolupracovali na ročním projektu, v rámci kterého pro naši organizaci zpracovávala analýzu. Petra je velmi spolehlivá, pečlivá, vstřícná, rozumí tomu, co dělá. Všechny výstupy odevzdávala včas a v nadstandardní kvalitě. Ocenili jsme zejména její odbornost, samostatnost, smysl pro odpovědnost a naprostou celkovou profesionalitu. Komunikace s ní a celá spolupráce byla velmi příjemná a bez váhání bychom ji v budoucnosti oslovili znovu.

Markéta Navrátilová

Prague Pride, z.s.
S Petrou Kutálkovou spolupracuji již třetím rokem a musím říci, že jsem po všech stránkách spokojena. S Petrou jsem spolupracovala na tvorbě projektu k tématu sexuálního násilí, který byl úspěšný a přispěl k otevření tématu sexuálního násilí v České republice. V současné době spolupracujeme na projektu vztahujícím se k tématu strukturálního násilí na sexuálních pracovnicích, který Petra vymyslela a podílela se na jeho psaní. Projekt byl jedním z nejlépe hodnocených projektů v rámci programu Norských fondů. Též otvírá nové téma ve společnosti. Petra je velmi inovativní, precizní a spolehlivá. Je pro naši organizaci velkým přínosem. Díky své sečtělosti a neustálému vzdělávání přináší do naší organizace nové nápady, které nás posouvají k novým možnostem a zvyšují kredibilitu naší organizace. Je velmi důležité mít pracovnice, na které se můžete na 100 % spolehnout a tou ona je. Petra se u nás podílela na psaní projektů, editaci publikace, tvorbě publikace a psaní textů, přípravě a realizaci kvalitativního výzkumu, přípravě a vedení fokusních skupin či připomínkování inovativních nástrojů určené pro klientky R-R. Je velmi loajální, a to ke všem zúčastněným stranám spolupráce. Doufám, že i když bude mít spoustu jiných nabídek, zůstane věrná spolupráci s Rozkoší bez Rizika.

Mgr. Lucie Šídová

výkonná ředitelka a terapeutka, ROZKOŠ bez RIZIKA
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS