MgA. Petra Nandrážiová

copywriterka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Čas na nové výzvy je právě teď! Nebaví tě trápit se s texty? Vždyť ani nemusíš. Vymyslím návrh textu k obrázku či rovnou celou kampaň na FB nebo IG. Svraštím čelo, zamyslím se a vyložím na stůl návrhy názvu tvojí nové firmy, sloganu nebo jen vánočního přání. Opráším usedlé pavučiny z tvých webovek a ten PR článek, ten si tví zákazníci budou číst každý večer před spaním.

​Mé denní stránky vyplňují články, claimy, nápisy, posty, slovní mosty, prostě ťukání do klávesnice. Nejraději spolupracuji s každou značkou, která se nebojí… Která se nebojí! Udělat trochu vostřejší srandu, čapnout zrak, zaměstnat spotřebitelův mozek nebo prostě jen dovolit jakýkoli nápad, který přiláká pozornost zákazníkovu, a on si značku zapamatuje. Třeba jako Lišácké jablko, Krušovice, Strongbow, Zlatopramen Radler Herbal 0,0 %, Sunar, DOX, Guinot, DPP, Hello Bank, Teaspoon Club, Lískový Oříšek a další, které mi tuhle možnost vložily do rukou.

Trochu z té historie. Vystudovala jsem obor Tvůrčí psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze. Od té doby jsou hrátky s češtinou mým denním tekutým chlebem. Prošla jsem si kancelářskou židlí v PR agentuře (EMC, spolupráce např. s Philips Lighting, Crestyl, DPP) i pohodlným fatboyem v agentuře zaměřující se na sociální média (Bistro Social, spolupráce např. s UPB, AirJobs, Brixton Balls, …). Nakonec jsem si pořídila židli vlastní, přenosnou. A tak dostávám zadání a píšu a píšu.

MgA. Petra Nandrážiová

Kontakty

MgA. Petra Nandrážiová
Laténská 13
Praha 5
150 00
Mobil:721 283 367
Email:petra.nan@email.cz
Web:www.lovslovem.cz
Facebook:lovslovem
Instagram:modahadr_napavlaci
LinkedIn:petranandraziova
IČ:03306747

Doporučení
z první ruky

Petra je perfektní pro psaní kreativních textů a hraní si se slovy. To se hodí i v delším textu, ale vynikne to zejména u marketingových hesel, sloganů, nejvíce pak u sociálních sítí, kde Petra umí připravit nejen konkrétní obsah, ale i celou koncepci a identitu.

Ondřej Micka

Client Service Manager ve společnosti EMC Public Relations