Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Petra Nandrážiová

MgA. Petra Nandrážiová

copywriterka

MgA. Petra Nandrážiová

Čas na nové výzvy je právě teď! Nebaví tě trápit se s texty? Vždyť ani nemusíš. Vymyslím návrh textu k obrázku či rovnou celou kampaň na FB nebo IG. Svraštím čelo, zamyslím se a vyložím na stůl návrhy názvu tvojí nové firmy, sloganu nebo jen vánočního přání. Opráším usedlé pavučiny z tvých webovek a ten PR článek, ten si tví zákazníci budou číst každý večer před spaním.

​Mé denní stránky vyplňují články, claimy, nápisy, posty, slovní mosty, prostě ťukání do klávesnice. Nejraději spolupracuji s každou značkou, která se nebojí… Která se nebojí! Udělat trochu vostřejší srandu, čapnout zrak, zaměstnat spotřebitelův mozek nebo prostě jen dovolit jakýkoli nápad, který přiláká pozornost zákazníkovu, a on si značku zapamatuje. Třeba jako Lišácké jablko, Krušovice, Strongbow, Zlatopramen Radler Herbal 0,0 %, Sunar, DOX, Guinot, DPP, Hello Bank, Teaspoon Club, Lískový Oříšek a další, které mi tuhle možnost vložily do rukou.

Trochu z té historie. Vystudovala jsem obor Tvůrčí psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze. Od té doby jsou hrátky s češtinou mým denním tekutým chlebem. Prošla jsem si kancelářskou židlí v PR agentuře (EMC, spolupráce např. s Philips Lighting, Crestyl, DPP) i pohodlným fatboyem v agentuře zaměřující se na sociální média (Bistro Social, spolupráce např. s UPB, AirJobs, Brixton Balls, …). Nakonec jsem si pořídila židli vlastní, přenosnou. A tak dostávám zadání a píšu a píšu.

Ukázky práce:

Texty pro AmundsenSlogan Philips HuePříspěvek na sociální sítě Brixton BallsPříspěvek na sociální sítě Neskákej mi pod kolaPříspěvek na sociální sítě Sunar ČR
Zobrazit všech 24 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

MgA. Petra Nandrážiová
Laténská 13
Praha 5
150 00
Mobil:721 283 367
Email:petra.nan@email.cz
Web:www.lovslovem.cz
Facebook:Facebook lovslovem
Instagram:Instagram modahadr_napavlaci
LinkedIn:LinkedIn petranandraziova
:03306747

Doporučení z první ruky

S Petrou jsme spolupracovali na spuštění eshopu Lískový oříšek a jeho propagaci především na sociálních sítích. Petra nám skvěle otextovala celé webové stránky eshopu a dokázala do slov perfektně dostat identitu naší originální dárkové služby a sdělit její podstatu našim zákazníkům kreativně, hravě a zároveň jasně. Nejvíce jsme ocenili její originální nápady na příspěvky na sociální sítě včetně celkového tématu a chytrého textu, který v pár řádcích zaujal na první pohled, zákazníky pobavil nebo přesně vystihl, čím si procházejí. Málokdy najdete u copywritera takový talent pro umění se slovy, který je ideální pro budování lovebrandu a engagementu na sociálních sítích.
Zuzana Buchalcevová
CEO ve společnosti Lískovýoříšek.cz

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS