Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Petra Ošlejšková

MgA. Petra Ošlejšková

grafická designérka a ilustrátorka

MgA. Petra Ošlejšková

Tvořím kreativní design a vektorové ilustrace a vašim produktům či myšlenkám dodám vizuální styl. V projektech ráda používám ilustrované a interaktivní prvky, bez problémů ale navrhnu i tradiční vizuální prostředky. Pracuji s emocemi, pozitivními pocity a příběhy.

 • Vektorové ilustrace – připravím ilustrované podklady, návody, infografiky, piktogramy, ikony, potisky oděvů atd. Ilustrace se dají použít k tisku, ale také digitálně. Můžete je nekonečně zvětšovat bez ztráty kvality.
 • Grafický design – navrhnu jakékoliv grafické materiály: bannery, letáky, katalogy, brožury, vizitky, pozvánky aj.
 • Design webových stránek a aplikací – zaměřuji se na uživatelskou funkčnost a dosažení plánovaného prožitku na straně cílového uživatele. Spolupracuji se zkušenými programátory, kteří obstarají chod projektů.
 • Animovaná videa – během několika desítek vteřin vám pomohou představit a přiblížit výhody vašeho produktu či služby potenciálním klientům. Zajistím grafický návrh, ilustrované podklady, profesionální voiceover a hudební podklad. Pomohu vám i s celkovou koncepcí videí, včetně scénáře.

Vystudovala jsem Fakultu výtvarných umění VUT Brno. Působím jako designérka holandského start-upu SalesChamp, kde pomáhám s grafikou a návrhem nových funkcionalit do stávajícího systému. Aktivně se vzdělávám v oblasti UX a jsem spoluorganizátorkou seminářů HUB #UX v brněnském Impact Hubu.

Ukázky práce:

Ilustrace inteligentního robota Maldi Colonyst společnosti BioVendorIlustrace pro microsite BioVendorIlustrace pro microsite BioVendorIlustrace pro Ústav geologických věd MUNI BrnoWeb a ilustrace k projektu Zachycování a ukládání CO2 – sdílení znalostí a zkušeností
Zobrazit všech 78 náhledů této galerie >

Status:

dočasně nedostupný

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

 • SalesChamp – stálá spolupráce v oblasti UX a UI designu
 • BioVendor – ilustrace pro microsite
 • NetSuite – pour féliciter
 • FEI Czech Republic – ilustrace, tvorba storyboardů
 • Folklorní soubor Pramínek Jihlava – tvorba a ilustrace digitálních kulis pro vystoupení
 • Ústav geologických věd Masarykovy univerzity v Brně – web a ilustrace k projektu Zachycování a ukládání CO2 – sdílení znalostí a zkušeností
 • Agile ICT – design k projektu Processnaut BPA
 • Výzkumné energetické centrum VŠB-TU Ostrava – UI design a ilustrace výukové aplikace Šlapací generátory
 • Knižní vydavatelství Barrister & Principal – ilustrace do knihy Přijdu za poledne. Miloš

Kontaktní informace

MgA. Petra Ošlejšková
Impact Hub Brno
Cyrilská 7
Brno
602 00
Mobil:601 500 545
Email:petra.oslejskova@fixpix.cz
Web:https://www.behance.net/petraoslejskova
Facebook:Facebook petraillustration
LinkedIn:LinkedIn petraoslejskova
:29232929
DIČ:CZ29232929

Doporučení z první ruky

S Petrou jsem spolupracoval na několika projektech. Od návrhu loga naší firmy, přes branding a návrh grafiky pro e-shop, až po návrhy rozhraní komplexních on-line aplikací. Petra jde vždy do všeho naplno, a výsledek opravdu stojí za to. Její kreativita a umělecké nadání se projeví, zejména necháte-li jí volnou plochu pro loga, ikonky a ilustrace. Co jako programátor opravdu oceňuji (v případě návrhu webu) je její zájem o výsledné technické zpracování. Na co se opravdu těším, je až jednou její ilustrace rozpohybujeme. Ať už potřebujete logo, web, nebo tiskoviny určitě nebudete litovat. Petra se nebojí být kreativní, je pečlivá a nikdy neodevzdá práci, se kterou by nebyla sama spokojená (i když ji to stojí třeba pár bezesných nocí).
Dominik Tilp
fullstack developer

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS