Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Petra Ošlejšková > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Petra Ošlejšková — grafická designérka a ilustrátorka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace MgA. Petra Ošlejšková:
S Petrou jsem spolupracoval na několika projektech. Od návrhu loga naší firmy, přes branding a návrh grafiky pro e-shop, až po návrhy rozhraní komplexních on-line aplikací. Petra jde vždy do všeho naplno, a výsledek opravdu stojí za to. Její kreativita a umělecké nadání se projeví, zejména necháte-li jí volnou plochu pro loga, ikonky a ilustrace. Co jako programátor opravdu oceňuji (v případě návrhu webu) je její zájem o výsledné technické zpracování. Na co se opravdu těším, je až jednou její ilustrace rozpohybujeme. Ať už potřebujete logo, web, nebo tiskoviny určitě nebudete litovat. Petra se nebojí být kreativní, je pečlivá a nikdy neodevzdá práci, se kterou by nebyla sama spokojená (i když ji to stojí třeba pár bezesných nocí).

Dominik Tilp

fullstack developer
Petra nám v NetSuite dělala v šibeničním termínu infografiku, která popisovala poměrně složitý proces. Na začátku se výborně nacítila na naši situaci, trefně se doptávala, realisticky nastínila další průběh a jako profík nás postavila nohama na zem. S hrubým náčrtkem odcházela ze schůzky a už na druhý den poslala rozpracované návrhy + doplňující otázky. My se nestačili divit, jak jí to pálí a jak rychle reaguje. A to byl teprve začátek. V dalších připomínkovacích kolech přicházela s vylepšováky a reflektovala naše nápady. Perfektní, plynulá, zábavná spolupráce. A hlavně – výsledek slouží! Doporučuji všemi deseti.

Ondřej Jurička

NetSuite
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS