Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Řehová

Mgr. Petra Řehová alias Oringle

ilustrátorka, výtvarnice a kreativní grafička

Mgr. Petra Řehová
Mgr. Petra Řehová - logo

Každý se pro něco narodí. Já se narodila pro pastelky. A proto vám ráda nakreslím jedinečné ilustrace a připravím grafiku, která není tuctová:

  • ilustrace do knih, časopisů i dalších publikací
  • návrhy plakátů, svatebních oznámení, pozvánek, diplomů, novoročenek
  • kreslený firemní vizuál od loga, bannerů, až po vizitky a dárkové poukazy
  • obrazy menších nebo větších rozměrů dle vašeho přání
  • výtvarné dekorace do soukromých i firemních prostor

Mému království vévodí motto: „Nejkrásnější pohled na svět je z hrotu pastelky.“

Zakládám si na jedinečném výtvarném projevu, pečlivosti a originalitě. Záleží mi na spokojeném klientovi, pro kterého ráda umělecky vystihnu a zhmotním jeho požadavky a přání. Kromě zakázek pro jednotlivce dlouhodobě spolupracuji mj. s projekty KulturaFM či Celé Česko čte dětem. Také jsem měla tu čest vytvořit přebal čajové krabičky pro SONNENTOR a ilustrovat pohádkovou knihu Zakletý zámek. Ukázky z mého portfolia najdete v galerii nebo přímo na mých webových stránkách, kde má své místo i můj profesně-osobní blog.

Portfolio:

Pozvánka na akci Cesta za pohádkou ve Frýdku-MístkuNávrh čajové krabičky pro SonnentorGrafika pro projekt Rukama českých tvůrcůIlustrované PF pro Celé Česko čte dětemIlustrované svatební oznámení
Zobrazit všech 41 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj)

Působnost:

celá ČR; osobně Frýdek-Místek a Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Email:oringle@email.cz
Web:www.oringle.cz
:03764869

Doporučení z první ruky

S Petrou spolupracuji jako nakladatel na vydání pohádkové knížky Zakletý zámek. Její charakteristické, originální, jednoznačně identifikovatelné a zapamatovatelné ilustrace byly jedním z důvodů, že tato kniha vznikla. Jako ilustrátorka měla při tvorbě ilustrací volnou ruku; výsledek nejenže byl krásný, ale také precizní a naprosto profesionálně provedený i dodaný. Klíčové pro nás také bylo zvládnutí šibeničního termínu. Všechno super. Petra Řehová je skvělá výtvarnice, ale také spolehlivá profesionálka. Spolupráci s ní nemohu než vřele doporučit.
Jan Jukl

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS