Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Řehová

Mgr. Petra Řehová alias Oringle

ilustrátorka, výtvarnice a kreativní grafička

Mgr. Petra Řehová
Mgr. Petra Řehová - logo

Každý se pro něco narodí. Já se narodila pro pastelky. A proto vám ráda nakreslím jedinečné ilustrace a připravím grafiku, která není tuctová:

  • ilustrace do knih, časopisů i dalších publikací
  • návrhy plakátů, svatebních oznámení, pozvánek, diplomů, novoročenek
  • kreslený firemní vizuál od loga, bannerů, až po vizitky a dárkové poukazy
  • obrazy menších nebo větších rozměrů dle vašeho přání
  • výtvarné dekorace do soukromých i firemních prostor

Mému království vévodí motto: „Nejkrásnější pohled na svět je z hrotu pastelky.“

Zakládám si na jedinečném výtvarném projevu, pečlivosti a originalitě. Záleží mi na spokojeném klientovi, pro kterého ráda umělecky vystihnu a zhmotním jeho požadavky a přání. Kromě zakázek pro jednotlivce dlouhodobě spolupracuji mj. s projekty KulturaFM či Celé Česko čte dětem. Také jsem měla tu čest vytvořit přebal čajové krabičky pro SONNENTOR a ilustrovat pohádkovou knihu Zakletý zámek. Ukázky z mého portfolia najdete v galerii nebo přímo na mých webových stránkách, kde má své místo i můj profesně-osobní blog.

Portfolio:

Pozvánka na akci Cesta za pohádkou ve Frýdku-MístkuNávrh čajové krabičky pro SonnentorGrafika pro projekt Rukama českých tvůrcůIlustrované PF pro Celé Česko čte dětemIlustrované svatební oznámení
Zobrazit všech 41 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj)

Působnost:

celá ČR; osobně Frýdek-Místek a Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Email:oringle@email.cz
Web:www.oringle.cz
:03764869

Doporučení z první ruky

Petra se přihlásila do naší soutěže o návrh ilustrace pro čajovou krabičku, jejíž motivem jsme chtěli oslavit 25 let založení české pobočky SONNENTOR. Do soutěže se nám přihlásilo 76 návrhů, její originální návrh nás zaujal na první pohled a v soutěži zvítězil. Její zdánlivě jednoduchá, přitom velmi propracovaná ilustrace, které nechyběla originalita, smysl pro detail a vše krásné, z čeho se lze v životě radovat, byla jasným favoritem. Petra svou prací zcela vyjádřila motto naší společnosti: „Tady roste radost“, což přispělo k rozhodnutí, umístit jednotlivé obrázky z její ilustrace na čajové přebaly našeho jubilejního čaje. Spolupráce s ní byla velmi příjemná, její ochota, spolehlivost a profesionalita nám umožnily vytvořit nádherný produkt a my si této spolupráce velmi vážíme.
Kamila Šťastná
marketing SONNENTOR

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS