Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Řehová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Řehová alias Oringle — ilustrátorka, výtvarnice a kreativní grafička

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Petra Řehová:
Petru Řehovou jsem poznala před několika lety jako velmi talentovanou ilustrátorku a výtvarnici. Od té doby jsme už spolu vytvořily několik Pohádek pro společné čtení, Petra mi připravila pracovní listy pro mé pohádkové dílny a workshopy tvůrčího psaní, nafotila krásné fotky a vrcholem je zatím překrásná pohádková knížka Zakletý zámek s jejími ilustracemi, která právě vychází. Petra je velmi spolehlivá, ochotná a příjemná. Těším se na další spolupráci.

Mgr. Alena Vorlíčková

spisovatelka, zakladatelka projektu Pohádky pro společné čtení
www.alenavorlickova.cz
Když jsem se rozhodla posunout svoje šití někam dále, znamenalo to mimo jiné vymyslet logo a ostatní vizuální věci s tím spojené. Vyvstala tedy otázka – kdo mi to všechno nakreslí? Umím šít, ale ne kreslit. Stačilo nastínit nápad a o konečný výsledek se zasloužila Oringle. A nezůstalo jen u loga, potřebovala jsem originální ručně malované přání k narození neteře a ke svatbě mé sestry, a díky předchozí dobré zkušenosti opět padla volba na Oringli. Mám její obrázky moc ráda a těší mě sledovat její práci. I přes velkou vzdálenost, která nás dělí, byla vždy komunikace perfektní, rychlá a trefná. S její prací jsem moc spokojená. A už se těším, až bude zase někdo slavit a já se budu moci kochat dalším originálním výtvorem.

Lucie Halamová

švadlenka
www.luckazkrasne.cz
Výrobky od Oringle doporučuji. Objednávala jsem si u ní ilustrovaná přání "Anděl strážný" pro kamarádky a veškerá spolupráce proběhla výborně. Dárky se moc líbily, můžu jen doporučit.

Radka Arnicanová

Velmi originální ilustrátorka, se kterou se dobře spolupracuje.

Filip Šimeček

produkce KulturaFM
776 516 939
Výtvarnici Petru jsme oslovili, protože jsme si přáli netuctové svatební oznámení. Výsledek se nám zamlouval, a proto jsme jí nakonec svěřili výzdobu celého dne. Zajistila dekorování obřadního místa, svatební tabule, veškeré květiny i asistenci při fotografování. Vytvořila pro nás díky originálnímu designu atmosféru, které byla ušita přímo nám na tělo. A i díky tomu byl pro nás náš svatební den opravdu tím nejkrásnějším.

Rada a Nika Sacký

Oringle je naše srdcovka. Její obrazový rukopis nesou vizuály pravidelných nedělních divadélek Kultury FM. Připravila pro nás také plakáty na akci Cesta za pohádkou, kterou pořádáme ve spolupráci s knihovnou FM. Hravé obrázky z dílny Petry Řehové najdete na našich plakátech, bannerech ve městě, minibillboardech nebo na hravých omalovánkách a potiscích na bublifucích, které rozdáváme dětem na celoměstských akcích. Velký bonus je rychlá a věcná komunikace a dodržování termínů. Díky.

Michaela Davidová

marketingová a PR specialistka
www.kulturafm.cz ~ michaela.davidova@kulturafm.cz
Petra nám pro naše čalounictví vytvořila nové logo, vizitky a letáček. Vytvořila nám několik návrhů, ze kterých jsme si vybrali nám nejbližší a ten nám dále upravila k naší plné spokojenosti. Od našich zákazníků máme mnoho pochvalných ohlasů na její práci.

Vladimíra Žédková

čalounice
calounicevladka.cz ~ calounicevladka@seznam.cz ~ 739 405 060
S Petrou Řehovou spolupracujeme již 3 roky. Mimo jiné nám navrhla a zpracovala PF 2015, 2016, 2017 a např. plakát na Benefiční koncert Jarka Nohavici. Její grafické práce jsou jedinečné, mají charakteristický rukopis, jsou barevné, tématicky laděné, výjimečné. Petra má neuvěřitelnou fantazii a po zadání úkolu vytvoří svůj vlastní návrh, svou výtvarnou představu, která skvěle vystihuje přání zadavatele, ale vždy příjemně překvapí nečekaným nápadem. Umí navrhovat cokoliv, co se dá namalovat – od blahopřání, oznámení, plakátů, pozvánek, billboardů, obrazů, dekoračních předmětů, až po design celé svatby, návrhu značky či logotypů. Rozhodně doporučujeme navázat spolupráci s Oringlí :-)

Monika Škanderová

Celé Česko čte dětem, o. p. s.
www.celeceskoctedetem.cz ~ skanderova@ctemedetem.cz
Petra je zlatá duše. Visí nám doma její obraz, malovaná mapa našeho města. Je nádherný, všechny návštěvy jej u nás obdivují. Taky nám Petra originálně pomalovala židle do dětského pokoje, starým školním židličkám tak vdechla nový život. A naše holky i my jsme nadšené. Dále máme pexeso a kalendář, který rozhodně využijeme déle než jen tento rok. Veškerá komunikace s Petrou byla na jedničku, výsledek vždy ještě předčil naše očekávání – za nás stoprocentní spokojenost.

Barbora Kněžínková

švadlenka
lochta.blogspot.cz ~ knezinkova.barbora@gmail.com
S Petrou spolupracuji jako nakladatel na vydání pohádkové knížky Zakletý zámek. Její charakteristické, originální, jednoznačně identifikovatelné a zapamatovatelné ilustrace byly jedním z důvodů, že tato kniha vznikla. Jako ilustrátorka měla při tvorbě ilustrací volnou ruku; výsledek nejenže byl krásný, ale také precizní a naprosto profesionálně provedený i dodaný. Klíčové pro nás také bylo zvládnutí šibeničního termínu. Všechno super. Petra Řehová je skvělá výtvarnice, ale také spolehlivá profesionálka. Spolupráci s ní nemohu než vřele doporučit.

Jan Jukl

vecizpolicky.cz ~ jukl@knihovna.policka.org ~ 775 362 185
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS