Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Řehová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Řehová alias Oringle — ilustrátorka, výtvarnice a kreativní grafička

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Petra Řehová:
Plakátek paní Petry Řehové jsem objevila ve frýdecké knihovně. Byl k akci „Cesta za pohádkou“ a hned mne zaujal. V našich knihovnách (Vratimov, Paskov, Řepiště, Horní Datyně, Žabeň a Oprechtice) pořádáme řadu akcí pro děti a mládež a neměly jsme žádné výrazné propagační letáčky. Proto jsem požádala paní Řehovou o leták pro akci „Čteme s nečtenáři“ a v letošním roce k „Poledníčkovi“, což je čtení dětem v mateřských školkách před odpoledním spánkem. Doufám, že naše spolupráce bude dál pokračovat, protože akcí v knihovnách přibývá.

Mgr. Hana Pščolková

ředitelka Městské knihovny Vratimov
www.knihovna-vratimov.cz ~ knihovnavrat@volny.cz ~ 596 732 187
Petra se přihlásila do naší soutěže o návrh ilustrace pro čajovou krabičku, jejíž motivem jsme chtěli oslavit 25 let založení české pobočky SONNENTOR. Do soutěže se nám přihlásilo 76 návrhů, její originální návrh nás zaujal na první pohled a v soutěži zvítězil. Její zdánlivě jednoduchá, přitom velmi propracovaná ilustrace, které nechyběla originalita, smysl pro detail a vše krásné, z čeho se lze v životě radovat, byla jasným favoritem. Petra svou prací zcela vyjádřila motto naší společnosti: „Tady roste radost“, což přispělo k rozhodnutí, umístit jednotlivé obrázky z její ilustrace na čajové přebaly našeho jubilejního čaje. Spolupráce s ní byla velmi příjemná, její ochota, spolehlivost a profesionalita nám umožnily vytvořit nádherný produkt a my si této spolupráce velmi vážíme.

Kamila Šťastná

marketing SONNENTOR
www.sonnentor.cz ~ kamila.stastna@sonnentor.cz ~ 739 260 193
Již druhou sezónu pro nás Petra Řehová tvoří originální motivy novoročních přání do katalogu firemních přání. Její rukopis je nezaměnitelný a vždy nás překvapí osobitým přístupem. Na její termíny se můžeme spolehnout. Spolupráce s ní je zkrátka radost!

Abalon s.r.o.

grafické studio
www.pf.cz ~ info@abalon.cz
Petra pro náš e-shop vytvořila kolekci motivů ke gravírování laserem na snídaňové stolky a svatební přání. S výslednými obrázky, stejně jako s celou spoluprací, jsem nadmíru spokojena. Komunikace, rychlost, ochota, se kterou Petra přistupovala ke všem požadavkům rozhodně nejsou běžné a velmi za ně děkuji! Petru mohu a chci jen a jen vřele doporučit! Nastiňte svůj požadavek a Petra si s ním jistě profesionálně poradí k vaší spokojenosti!

Ing. Renata Pietrzyková

provozovatel e-shopu Stolkarna.cz
www.stolkarna.cz ~ renata.pietrzyk@email.cz ~ 608 734 377
S Petrou mám výbornou zkušenost, její dílka jsou precizní, čistá a mají nápad. Děkuji za spolupráci, ráda zase její služby v budoucnu využiji.

Jitka Zahumenská

fotogafka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS