Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Schneidrová

Petra Schneidrová

lektorka a překladatelka angličtiny

Petra Schneidrová

Nabízím výuku anglického jazyka pro širokou škálu studentů, od dětí v mateřské školce, maturanty a studenty připravující se na mezinárodní jazykové zkoušky, zaměstnance bank, majitele firem, studenty ve zdravotnickém oboru, až po studenty zaměstnané ve státní správě. Organizuji jazykové pobyty pro děti i dospělé v Anglii (pobyty v rodinách nebo rezidenční kurzy s různým zaměřením). Nabízím také překlady z/do angličtiny.

Často učím bez učebnic a výukové materiály čerpám z autentických zdrojů a samotných studentů dle jejich potřeby. Píši metodické manuály a tvořím kurzy na míru. Jsem examinátorka mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge English. Svou angličtinu zdokonaluji pravidelnými pobyty v Anglii, vzděláváním se různými mezinárodními online kurzy a také sledováním zajímavých seriálů. Mám přes 13 let praxe a odborné vzdělání v oboru Angličtina na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Jsem držitelkou mezinárodního diplomu pro výuku angličtiny DELTA od Cambridge English Language Assessment.

Fotogalerie mé práce v rámci výuky angličtiny:

Jazyková výuka formou hravé scénkyDiskuze nemusí probíhat pouze v lavicích...Po stopách Banksyho v BristoluI zábava musí být... | jazykový kemp v AngliiPochvala od milých studentů... | jazykový kemp v Anglii
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně okresy Opava, Bruntál a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petra Schneidrová
Polní 187/2
Brumovice (Moravskoslezský kraj)
747 71
Mobil:777 050 345
Email:petra.schneidrova@gmail.com
Web:www.petraschneidrova.eu
Facebook:Facebook petraschneidrova.eu
Účet:1117794013 / 3030
:73821781

Doporučení z první ruky

Do angličtiny jsem se přihlásila poté, co mi o ní vyprávěly kolegyně z práce. Potřebovala jsem především konverzaci (koho by taky bavila gramatika :-). Náplně hodiny byly založené na volné konverzaci, vše probíhalo pohodově, v přátelské atmosféře. Petra vždy byla na hodiny skvěle připravena, témata byla velmi zajímavá, navíc její angličtina je moc krásná. Doporučuji všem.
Lenka Olšanská

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS