Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Schneidrová > Fotogalerie mé práce v rámci výuky angličtiny > Jóga v Green Park kousek od Buckinghamského paláce

Jóga v Green Park kousek od Buckinghamského paláce

V červnu jsem zorganizovala 5denní výlet do Londýna pro mé studenty, kteří by jinak sami odvahu na cestu do Londýna nenašli.

Zobrazuji položku č. 9 z celkem 10 položek v této galerii:

Jóga v Green Park kousek od Buckinghamského paláce
« Předcházející Loučíme se | jazykový kemp v Anglii  (zobrazit v plné velikosti)Slavnostní předávání certifikátů na radnici v Krnově, červen 2016  (zobrazit v plné velikosti)Předávání certifikátů mezinárodních jazykových zkoušek na radnici v Krnově, červen 2017  (zobrazit v plné velikosti)Jóga v Green Park kousek od Buckinghamského paláce  (náhled aktuálně zobrazené položky)U Temže v Greenwichi, Londýn  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Petra Schneidrová

Petra Schneidrová

britská vlajka
lektorka a překladatelka angličtiny — Výuka anglického jazyka pro širokou škálu studentů. Organizace jazykových pobytů pro děti i dospělé v Anglii (pobyty v rodinách nebo rezidenční kurzy s různým zaměřením). Také překlady z/do angličtiny. Vzdělání na Univerzitě Karlově, 13 let praxe.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 777 050 345 ~ Email: info@petraschneidrova.eu ~ Web: www.petraschneidrova.eu
Místo: Brumovice (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR; osobně okresy Opava, Bruntál a okolí

2005 – 2019 © Robert Vlach a Petra Schneidrová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS