Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Šolcová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Šolcová, DiS. — ilustrátorka a kreslířka

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Petra Šolcová, DiS.:
Bc. Anna Burdová
Když jsme hledali ilustrátora pro mou knížku „Bětka a Vojtíšek: Jak se těšili na Ježíška“, přála jsem si, aby to byl někdo, jehož obrázky příjemně podtrhnou atmosféru knížky a vytvoří přidanou hodnotu. Když jsem pak viděla tvorbu paní Šolcové, věděla jsem, že ona je ta pravá. Jsem velmi ráda, že práci na knížce přijala. Výsledek je k mé (a jistě nejen mé) absolutní spokojenosti.

Bc. Anna Burdová

copywriterka, publicistka a specialistka na obsahový a online marketing
Paní Šolcovou mohu doporučit jako ilustrátorku, která s naší firmou ALBI spolupracovala externě v letech 2014 a 2015. Dodala nám ilustrace pro stolní společenské hry pro děti: konkrétně hry Párty alias Junior a Pohádkohraní. Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Paní Šolcová pracuje neuvěřitelně rychle, překypuje kreativitou a zajímavými nápady. Je flexibilní a dokáže se velmi rychle přizpůsobit každému zadání. Je vždy vstřícná a nemá problémy s plněním zadaných termínů. Spolupráce byla bezvadná a na profesionální úrovni.

Lucie Zajícová

ALBI
www.albi.cz ~ lucie.zajicova@albi.cz ~ 734 862 342
Paní Šolcová ilustrovala pro firmu OPTYS diplomy a pamětní listy pro děti. Její obrázky jsou velmi milé, hravé a především líbivé a dobře se prodávají. Paní Šolcovou mohu doporučit jako skvělou ilustrátorku.

Anna Majewská

www.optys.cz ~ anna.majewska@optys.cz ~ 602 547 053
S Petrou Šolcovou spolupracujeme velmi rádi. Je spolehlivá a její obrázky se čtenářům Dráčka moc líbí. Přicházejí na ně příznivé ohlasy od maminek i učitelek.

Radka Judáková

www.casopis-dracek.cz ~ radka.judakova@centrum.cz ~ 257 810 770
Naše společnost RVDESIGN spolupracovala s paní Šolcovou v roce 2015 při tvorbě didaktické pomůcky pro mateřské školy s názvem Kreslené písničky. Obrázky malovala dle našeho zadání velmi zdařile, nechyběla jí tvůrčí invence a výsledek její práce splňoval naše představy. Ocenit musíme i dodržování termínů realizace. Paní Šolcovou můžeme jako ilustrátorku vřele doporučit.

Richard Vogl

RVDESIGN
www.rvdesign.cz ~ obchod@rvdesign.cz ~ 585 429 531
Paní Šolcová je velice šikovná, vstřícná a kreativní žena. Je s ní bezvadná spolupráce. Její obrázky jsou milé. V roce 2012 jsem s ní spolupracovala v rámci internetových magazínů zaměřených pro rodinu: www.mojebrisko.cz, www.nasebatole.cz, www.ZdravaVyzivai.info aj. Dále při tvorbě e-knih, které jsou zdarma ke stažení na zmíněných webech.

Bc. Lenka Štveráčková

redaktorka internetového časopisu Batul
www.batul.cz
Pro náš nový projekt Originální knihy, který v létě 2016 uvedeme na trh, jsme potřebovali ilustrátory pro pohádky a příběhy na jméno. Obrátili jsme se na výtvarnici Petru Šolcovou a svěřili jí ilustrování dětských pohádkových knih pro nejmenší – Pohádkový den princezny a Pohádkový den rytíře. Spolupráce byla od začátku až do konce skvělá. Petra je příjemná, komunikativní, pracuje kvalitně a v dohodnutém termínu. Její výtvarný projev je jako stvořený pro dětské knížky, milý a srozumitelný. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Postupně budeme doplňovat projekt o další dětské knihy a na 100 % Petru pro spolupráci znovu oslovíme.

Ing. Miroslava Urbánková

jednatelka firmy ELTISK s.r.o., Uherský Brod
www.OriginalniKnihy.cz ~ mirka@sluzebnik.cz ~ 602 722 036
Děkujeme paní Šolcové za krásné kresby několika variant čertíků a Mikulášů, které využijeme na etikety tradičních Plánských perníků do předvánoční nabídky. Autorka se trefila přesně do našeho požadavku veselých obrázků, pracovala velmi rychle. Její kresbu stejně jako komunikaci hodnotíme velmi pozitivně.

Ondřej Karásek

společnost REJ s. r. o.
www.rejfood.cz ~ ondrej.karasek@rejfood.eu
Oceňuji příjemnou spolupráci s Petrou Šolcovou a její vstřícný přístup.

Zuzana Neubauerová

redaktorka
Paní Petru Šolcovou, malířku a ilustrátorku, velmi, velmi doporučuji pro její skvělé kvality jak malby, tak vnímání a vcítění se do představy, kterou mám, aby ji ztvárnila. Její práce je doslova precizní a spolupráce na výbornou. Budu s ní i nadále spolupracovat, jak jen to bude časově možné. Osobně sama tvořím, maluji olejovými barvami velké obrazy, ale tak krásně malovat jako p. Šolcová se mi nedaří. Zajisté jsou to jiné techniky, náměty atd. Vyrábím polštářky pod svoji registrovanou značkou a nechala jsem si u p. Šolcové namalovat námět podle mé pohádky a výsledek předčil mé očekávání. Její obrázky, především pro děti, jsou laskavé, veselé a krásné, které rozradostní každého člověka, který vnímá krásu přírody a všeho živého Děti i dospělí musí být nadšeni, tak jako jsem nadšena já.

Marie Michalcová

výrobce polštářků útěcha duše v havajském učení ho´oponopono
www.utechaduse.cz ~ marriell@email.cz ~ 605 859 009
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS