Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Šolcová, DiS. > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petra Šolcová, DiS. — ilustrátorka a kreslířka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Petra Šolcová, DiS.:
Ilustrace paní Šolcové chytnou za srdce nejen děti, ale i dospělé. Každá malba tak dokáže překročit představivost o příběhu, který je v ní ztvárněn. Služeb paní Šolcové využila knihovna v rámci tvorby propagačních materiálů pro podporu čtenářství dětí, které samo o sobě představuje cestu k lepším zítřkům.

Mgr. Kateřina Czyžová

vedoucí Střediska knihovnických a informačních služeb Regionální knihovny Karviná-Mizerov
www.rkka.cz
Rozhodně doporučuji, rychlé dodání, vše krásně nakreslené. Spolupracujeme na každém čísle. Petra vždy vše dodá čas, pokud bylo třeba něco doupravit, bylo to rychlé a bezproblémové.

Michaela Červená

ambasadorka časopisu Feedo
www.feedo.cz ~ michaela.cervena@feedo.cz
Ilustrace Petry Šolcové jsou dětem blízké a srozumitelné, autorka má cit pro dětskou duši. Je velmi vstřícná, příjemná, komunikuje bezproblémově, po dohodě zasílá skici k vyjádření a schválení. Spolupráci s ní mohu jen doporučit!

Jitka Pastýříková

nakladatelství Fragment, Albatros Media a.s.
S paní Šolcovou byla spolupráce velmi příjemná a naprosto profesionální. Její služby určitě doporučuji a paní Šolcové tímto děkuji.

Zuzana Polanská

vedoucí grafického studia Ditipo, a.s.
www.ditipo.cz
Paní Šolcová ilustrovala moji sbírku dětské poezie Básničky z máminy kapsičky. Dokázala velmi tvořivě skloubit zadání, které respektovala, s vlastními originálními nápady. Jako autorka jsem s ní získala velmi dobrou zkušenost a nakladatelství je také s opakovanou spoluprací vždy spokojeno, po praktické stránce vše dobře funguje. Děti jistě ocení milé, výrazné a pestré obrázky, z kterých sálá radost i něha.

Anežka Šoubová

Velice doporučujeme tvorbu paní Petry Šolcové, umí namalovat nádherné obrázky všeho druhu, které využíváme v naší profesi. Paní Šolcová namalovala vše dle mého přání a vypadá to skvěle :-)

Jana Synková

výrobce předtisků na vyšívání
www.vysivaniberuska.cz
S paní Petrou Šolcovou je velmi dobrá spolupráce. Rychlá reakce na mail, dodání zakázky ještě před domluveným termínem. Vždy reaguje na připomínky. Je velmi vstřícná a pracovitá.

Jana Havlíčková

janahavlickova1@centrum.cz ~ 723 619 493
Paní ilustrátorka Petra Šolcová ilustrovala mou knihu pohádek „Strašidýlko, které neumělo strašit a jiné pohádky“. S její prací jsem nadmíru spokojená a nemohu jinak, než ji všem autorům vřele doporučit. Má úžasnou fantasii, kreslí s citem a dokáže tak postavičkám z knih vdechnout život. Jsem opravdu ráda, že s ní mohu spolupracovat. Kdo tedy máte zájem o nádherné, barevné a veselé kresby postav, které opravdu vystihují myšlenku autora a mají výraz, neváhejte a spojte se právě s touto ilustrátorkou.

Mgr. Zuzana Švarcová

svarcova-zuzana@seznam.cz
Paní Šolcová pro naše nakladatelství ilustrovala 5 sešitů (3× Vodomalovánky, Safari a Kroužky – Zahrada). Sešity mají specifický charakter a sešit Kroužky – Zahrada je dokonce spojen s pěnovými samolepkami (na trhu budou od 04/2019). Přesto paní Šolcová vyhověla všem našim požadavkům bez jakýchkoli obtíží, ilustrace jsou přesně podle našich představ a vše proběhlo za vstřícného a milého přístupu. Velmi si ceníme i rad a zkušeností v oblasti dětské ilustrace, pro nás jako nováčky to byla ohromná pomoc. Paní Šolcové budeme určitě i v budoucnu svěřovat ilustrace našich publikací.

Ing. Veronika Kryvšyč

zakladatelka nakladatelství ZoomBee
zoombeesro@gmail.com ~ 608 139 755
Paní Petra Šolcová je nejen moc šikovná ilustrátorka, ale hlavně je šlechetný a empatický člověk, což pro nás v našem projektu hodně znamená. Společně jsme tvořili pro Nadační fond Česká lvice omalovánky na téma „chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě“. Její nápady a ztvárnění jsou opravdu výstižné a příjemné. Paní Šolcovou mohu jen a jen doporučit.

Hana Kadlubová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS