Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Šolcová, DiS. > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petra Šolcová, DiS. — ilustrátorka a kreslířka

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Petra Šolcová, DiS.:
Ilustrace paní Šolcové chytnou za srdce nejen děti, ale i dospělé. Každá malba tak dokáže překročit představivost o příběhu, který je v ní ztvárněn. Služeb paní Šolcové využila knihovna v rámci tvorby propagačních materiálů pro podporu čtenářství dětí, které samo o sobě představuje cestu k lepším zítřkům.

Mgr. Kateřina Czyžová

vedoucí Střediska knihovnických a informačních služeb Regionální knihovny Karviná-Mizerov
www.rkka.cz
Rozhodně doporučuji, rychlé dodání, vše krásně nakreslené. Spolupracujeme na každém čísle. Petra vždy vše dodá čas, pokud bylo třeba něco doupravit, bylo to rychlé a bezproblémové.

Michaela Červená

ambasadorka časopisu Feedo
www.feedo.cz ~ michaela.cervena@feedo.cz
Ilustrace Petry Šolcové jsou dětem blízké a srozumitelné, autorka má cit pro dětskou duši. Je velmi vstřícná, příjemná, komunikuje bezproblémově, po dohodě zasílá skici k vyjádření a schválení. Spolupráci s ní mohu jen doporučit!

Jitka Pastýříková

nakladatelství Fragment, Albatros Media a.s.
S paní Šolcovou byla spolupráce velmi příjemná a naprosto profesionální. Její služby určitě doporučuji a paní Šolcové tímto děkuji.

Zuzana Polanská

vedoucí grafického studia Ditipo, a.s.
www.ditipo.cz
Paní Šolcová ilustrovala moji sbírku dětské poezie Básničky z máminy kapsičky. Dokázala velmi tvořivě skloubit zadání, které respektovala, s vlastními originálními nápady. Jako autorka jsem s ní získala velmi dobrou zkušenost a nakladatelství je také s opakovanou spoluprací vždy spokojeno, po praktické stránce vše dobře funguje. Děti jistě ocení milé, výrazné a pestré obrázky, z kterých sálá radost i něha.

Anežka Šoubová

Velice doporučujeme tvorbu paní Petry Šolcové, umí namalovat nádherné obrázky všeho druhu, které využíváme v naší profesi. Paní Šolcová namalovala vše dle mého přání a vypadá to skvěle :-)

Jana Synková

výrobce předtisků na vyšívání
www.vysivaniberuska.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS