Ing. Petra Štěpánková, MBA, EFA

investiční poradkyně a majitelka společnosti Melior Invest

Status: k vašim službám Působnost: Praha

Poradím vám ve světě investic. Jasně, srozumitelně a lidsky.

Jsem majitelka a investiční poradkyně ve společnosti Melior Invest. Radím klientům, jak bezpečně investovat do největších firem na světě a zhodnocovat tak jejich peníze. Poskytuji jim komplexní servis od přípravy investičního návrhu přes nákup cenných papírů až po následnou péči.

Proč investovat právě se mnou?

 • Každému klientovi vytvářím jeho vlastní strategii podle jeho životní i finanční situace, cílů a zkušeností. Neprodávám přednastavené produkty. Chci pro klienta maximální individualizaci služby.
 • Je pro mě důležité, aby klient rozuměl tomu, co říkám, chápal principy a pravidla investování a věděl přesně, kolik ho služba stojí. Navíc mám podnikání založené pouze na přímých platbách od klientů. Díky tomu jsme na jedné lodi a nedochází ke střetu zájmů.
 • Připravuji klientům přehledné výpisy z portfolia a pravidelné reporty o dění na finančních trzích. Klientům sestavuji podklady k daňovému přiznání, pokud se ho týká zdanění výnosů nebo dividend.
 • Stojím pouze o dlouhodobou spolupráci, ne o jednorázový obchod. Kladu důraz na komunikaci a klienta nikdy neberu jen jako číslo. Je pro mě důležité, abychom si s klientem „sedli“ i jako lidé a schůzky tak pro nás oba byly příjemnější.
 • Investuji do firem, jejichž výrobky používají denně lidé na celém světě. Do kvalitních značek s historií. Zároveň kladu důraz na společenskou odpovědnost a ekonomickou udržitelnost společností, do kterých plynou naše peníze.
 • Pracuji převážně s menším počtem movitějších klientů, abych se jim mohla dostatečně věnovat a starat se o jejich portfolia tak, jak se s časem vyvíjí jejich situace, situace na trhu a legislativa. Ráda vám ale pomohu investovat i menší částky.

S čím vám pomohu?

 • Investiční poradenství – jednorázové i pravidelné
 • Konzultace – zodpovím vám jakékoliv otázky, například:
  • Jsou pro mě investice vhodné?
  • Jak začít?
  • S jakou částkou to dává smysl?
 • Analýza/revize současného portfolia
 • Sestavení individuální investiční strategie
 • Vyhodnocení investičního profilu
 • Nákup a prodej cenných papírů přes OCP
 • Příprava podkladů k DP při nutnosti danit výnosy z CP nebo dividend

Společensky odpovědné investice

Zakládám si na absolutní profesionalitě, diskrétnosti, individuální péči a odpovědném investování peněz. Investuji do společností, které splňují etické a morální zásadynevykořisťují své zaměstnance, nevyužívají dětskou pracovní sílu, nenakládají bezohledně s odpadem, neprodávají zbraně či tabák a nespecializují se na hazard.

Díky tomu zajistím klientům nejen dobré zhodnocení jejich peněz, ale také dobrý pocit z podpory firem, kterým záleží na udržitelnosti, snižují uhlíkovou stopu a obchodují férově.

Chcete dobrý výnos i pocit z odpovědného investování?

Kontaktujte mě. Jsem tu pro vás. Na e-mailu petra@meliorinvest.cz či telefonu +420 604 218 602.

Melior Invest: otázky & odpovědi

Ing. Petra Štěpánková, MBA, EFA
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Petra Štěpánková, MBA, EFA
Karmelitská 379/18
Praha 1
118 00
Mobil:604 218 602
Email:petra@meliorinvest.cz
Web:meliorinvest.cz
Facebook:investicemelior
Instagram:meliorinvest
LinkedIn:petrastepankovamba
Účet:2101202401/2010 (Fio)
IČ:06000142
DIČ:CZ06000142

Doporučení
z první ruky

Petra je investiční profesionálka, která zodpovědně a individuálně přistupuje ke každému klientskému případu. Situaci řeší jako celek a záleží jí na vaší maximální spokojenosti. Její lidský přístup vám pomůže investicím skutečně porozumět. Spolupráci s ní a její firmou doporučuji všem, kteří chtějí smysluplně uchovat a zajímavě zhodnotit svoji finanční rezervu. Petra má navíc obrovskou trpělivost, dokáže pochopit situaci, vše v klidu i opakovaně vysvětlí a koordinovaně postupuje v jednotlivých navazujících krocích ke spokojenosti klienta.

Ing. Martin Čech

spolumajitel a jednatel Shift2Cloud s.r.o.