Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petra Svobodová

Ing. Petra Svobodová

tvůrkyně animovaných 2D a 3D videí, poradkyně pro video marketing

Ing. Petra Svobodová
Ing. Petra Svobodová - logo

Tvořím animovaná videa a příběhy, které prodávají. Animované video na vašem webu během chvíle vysvětlí vašim zákazníkům, v čem jste skvělí. A bude mít i další přínosy: zaryje se do podvědomí 75 % návštěvníků, dokáže zvýšit tržby až o 64 %, 53× znásobí šanci, že se váš web objeví na první stránce Google.

Založila jsem studio Animačka, kde vám s týmem odborníků vytvoříme jakékoliv animované video. Umíme uspokojit i velmi náročné potřeby těch největších klientů v ČR, ale i v zahraničí.

  • Video animacepropagační videa (firemní medailonky), videa na YouTubeFacebook včetně cover videí, produktová videa pro e-shopy, 6vteřinová bumper videa, reklamní spoty do regionálních televizí, whiteboard videa a marketingová explainer videa.
  • Hlasy moderátorů – v naší databázi můžete vybírat z více než 260 profi speakerů z 23 zemí, kteří vašemu projektu propůjčí svůj mimořádný hlas. Najdete u nás herce, imitátory i dětské moderátory.
  • Video marketing – zajistíme propagaci vaší video reklamy, aby získala maximální počet zhlédnutí za co nejnižší cenu. V rámci správy pak zajistíme neustále se zlepšující se výkonnost zacílení videa na základě měření.

Od roku 2014 jsme pomohli nakopnout podnikání více než stovce zákazníků. O animovaných videích a video marketingu píšu profesní blog. Jsem autorkou e-booku Jak prodávat více díky animovanému videu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak tvoříme animovaná videa?

  1. Nacítíme se na vaše podnikání a navrhneme vhodnou videostrategii právě pro vaše podnikání a potřeby.
  2. Naši copywriteři vytvoří poutavé texty, které namluví profesionální moderátoři. Animátoři dají vašemu sdělení atraktivní duši i tvář. A v případě potřeby vám nastavíme reklamní kampaně, které měsíčně spravujeme a měříme.
  3. V realizaci videa nás nezastaví víkendy ani svátky. V tvorbě si věříme natolik, že všem nabízíme neomezený počet revizí v rámci schváleného scénáře.
  4. Rádi vám poradíme s efektivní propagací, aby vám video přineslo očekávané výsledky.
  5. Za každý feedback jsme rádi a bereme si jej k srdci. Naši klienti jsou nám partnery a videa tvoříme k jejich maximální spokojenosti.

Ukázky videí

Zobrazit všechna videa na YouTube »

Kontaktní informace

Ing. Petra Svobodová
Březenecká 4750
Chomutov (Ústecký kraj)
430 04
Mobil:702 075 709
Email:petra@animacka.cz
Web:www.animacka.cz
Facebook:Facebook animacka.cz
LinkedIn:LinkedIn petra-svobodova
Účet:1139945011 / 2700 (UniCredit Bank)
:07522690

Doporučení z první ruky

Spolupráce s Animačkou byla velmi snadná. Petra je kreativní, ochotná, přátelská a profesionální. Komunikace je výborná a vždy jsme se na všem skvěle domluvili. Oceňuji také rychlost, vytvořené video je skvělé a jsou na něj samé chvály, jak ze strany klientů, tak i mých kolegů. Rozhodně to není poslední video, které jsme spolu vytvořili. Těším se na další spolupráci s Animačkou a další videa, která přemění návštěvníky našeho webu v zákazníky.
David Majer
realitní makléř

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS