Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Petra Svobodová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Petra Svobodová — tvůrkyně animovaných 2D a 3D videí, poradkyně pro video marketing

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Petra Svobodová:
Spolupráce s Animačkou byla velmi snadná. Petra je kreativní, ochotná, přátelská a profesionální. Komunikace je výborná a vždy jsme se na všem skvěle domluvili. Oceňuji také rychlost, vytvořené video je skvělé a jsou na něj samé chvály, jak ze strany klientů, tak i mých kolegů. Rozhodně to není poslední video, které jsme spolu vytvořili. Těším se na další spolupráci s Animačkou a další videa, která přemění návštěvníky našeho webu v zákazníky.

David Majer

realitní makléř
Jsem naprosto spokojený s prací celého týmu Animačky a obzvláště s naprostým nasazením a ochotou paní Petry Svobodové. Je až neuvěřitelné, jak detailně dokázali vyslyšet mé požadavky a splnit je díky své vlastní kreativitě až za hranice očekávání. Tímto bych chtěl Animačku moc pochválit, poděkovat a doporučit pro všechny podnikatele, kteří chtějí tímto originálním způsobem odlišit svůj business od těch ostatních. Ještě jednou VELKÉ DÍKY.

Pavel Vaniš

NeighborCook s.r.o.
Spolupráci s Petrou vřele doporučuji. Okamžitě se navnímala do mojí představy. Poskytla mi profesionální vedení při tvorbě scénáře i textu. Výsledek předčil moje očekávání. Animace Byznys Škola pro obchodní zástupce je skvělá. Vaše druhé jméno je KVALITA. I v budoucnosti se na vás ráda obrátím. Velmi se mi líbí vaše práce a ještě víc váš přístup.

Oľga Koklesová

www.olgakoklesova.sk
Spolupráce s Animačkou byla přesně taková, jakou jsem si představovala – kreativní, příjemná a profesionální. Petra mi poradila, které věci ohledně přípravy videa zvládnu určitě sama a které je lepší svěřit do rukou profesionálů. Na základě mého scénáře potom vytvořila video, do kterého následně rychle a nápaditě přidala moje dodatečné požadavky. Video je prostě skvělé, což dokazují zatím jenom samé pozitivní ohlasy. Děkuji.

Jolana Bieliková

www.kapkavitality.cz
Jsem velice spokojen se spoluprací s Animačkou. Oceňuji rychlou zpětnou vazbu a vstřícný přístup. Výsledek dopadl skvěle, video splňuje všechny moje požadavky. Službu rád doporučuji dále.

Adam Farny

www.slozenkarna.com
Oceňujeme přátelský a vstřícný přístup paní Svobodové. Tým Animačka.cz neváhá pracovat i o víkendu, aby zákazníci měli video v co nejkratší době. Děkujeme!

Petra Budnikovová

SCIO.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS