Petra Vymětalíková

lektorka komunikace pro online vysílání, specialistka na platformu Zoom

Jsem lektorka komunikace pro online vysílání. Naučím vás vést webináře, workshopy či individuální konzultace tak, abyste vtáhli účastníky do děje, zaujali je a dokázali jim předat jakýkoliv obsah.

V případě potřeby vám ale pomohu i s technickou stránkou věci a společně pronikneme do tajů programu Zoom.

Neformální vzdělávání bylo odnepaměti mojí vášní. Už během studií jsem vedla edukační programy na školách a ještě před covidem působila jako lektorka živých seminářů a workshopů zaměřených na rozvoj komunikačních a školitelských dovedností.

Ale pandemie mnohé změnila – a já se musela přizpůsobit.

Proto se dnes specializuji na online vysílání. Ukazuji lidem, jak vytvořit atraktivní strukturu webináře či semináře, jak nebýt uspávači hadů a jak si to zároveň i užít.

A prostřednictvím metody PSYCH-K® je zbavuji strachu z vedení projektů, stresů a jiných obav, které jim brání v úspěchu a spokojenosti.

Klienti na mě kromě přesahu do osobního rozvoje oceňují také empatii, poctivou přípravu a systematičnost.

Nabízené služby:

Petra Vymětalíková

Kontakty

Petra Vymětalíková
Panská zahrada 479
Všenory (Středočeský kraj)
252 31
Mobil:602 548 914
Email:info@petravymetalikova.com
Web:petravymetalikova.com
Facebook:pvymet
LinkedIn:petravymetalikova
IČ:08006661

Doporučení
z první ruky

Kurz ´ Jak nebýt uspávač hadů při online vysílání´ mě zaujal, protože chci nahrávat různá videa a pořádat i živá vysílání. I když svou osobností asi nenudím, říkala jsem si, že nějaké tipy, jak vysílání oživit budou super. A Peťa mi jich dala hromadu. Vše je zábavnou formou a určitě většinu (možná všechny) tipů využiju ve své tvorbě. Petra naučí jak vysíláním nenudit, získat si znovu pozornost při delších vysíláních, i jak se dostat do pohody - nejen pro účastníky, ale i pro mě samotnou. Videa jsou krátká a srozumitelná a nabitá informacemi. Žádné řeči okolo, které jen zdržují. Za to jsem moc ráda. Zase jsem se dostala k novým nástrojům, které jsem neznala a jsou super, když je člověk správně použije. Už se těším, až něco použiju, ale teď mám problém si z toho množství vybrat. Všechny tipy jsou super. Děkuji Peti

Patricie Žáková

virtuální asistentka