Petra Vymětalíková

lektorka komunikace pro online vysílání, specialistka na platformu Zoom

Jsem lektorka komunikace pro online vysílání. Naučím vás vést webináře, workshopy či individuální konzultace tak, abyste vtáhli účastníky do děje, zaujali je a dokázali jim předat jakýkoliv obsah.

V případě potřeby vám ale pomohu i s technickou stránkou věci a společně pronikneme do tajů programu Zoom.

Neformální vzdělávání bylo odnepaměti mojí vášní. Už během studií jsem vedla edukační programy na školách a ještě před covidem působila jako lektorka živých seminářů a workshopů zaměřených na rozvoj komunikačních a školitelských dovedností.

Ale pandemie mnohé změnila – a já se musela přizpůsobit.

Proto se dnes specializuji na online vysílání. Ukazuji lidem, jak vytvořit atraktivní strukturu webináře či semináře, jak nebýt uspávači hadů a jak si to zároveň i užít.

A prostřednictvím metody PSYCH-K® je zbavuji strachu z vedení projektů, stresů a jiných obav, které jim brání v úspěchu a spokojenosti.

Klienti na mě kromě přesahu do osobního rozvoje oceňují také empatii, poctivou přípravu a systematičnost.

Nabízené služby:

Petra Vymětalíková

Kontakty

Petra Vymětalíková
Panská zahrada 479
Všenory (Středočeský kraj)
252 31
Mobil:602 548 914
Email:info@petravymetalikova.com
Web:petravymetalikova.com
Facebook:pvymet
LinkedIn:petravymetalikova
IČ:08006661

Doporučení
z první ruky

Petru znám již mnoho let. Naše profesní cesty se mnohdy potkaly. Petru znám jako cílevědomou, silnou ženu a motivátorku, která si jde za svým cílem a dokáže při tom nadchnout a inspirovat ostatní. Několikrát jsem využila jejích služeb, naposledy mi pomohla seznámit se s (pro mne do té doby skrytými) zákoutími práce s platformou Zoom v době, kdy jsem začínala pracovat online a objevovat tento svět. Její provázení, celkový přístup, trpělivost a mnoho cenných rad a doporučení mne hodně posunuly a ráda využiji její podporu opět v budoucnu. Líbí se mi, jak Petra pracuje. Znám ji jako velice svědomitou, kreativní a inspirativní duši, která hýří nápady, umí je dobře komunikovat tak, aby měli lidé ze spolupráce s ní opravdu maximum. Věřím, že spolupráce s Petrou bude nejen mně, ale i všem těm, kteří se pro ni rozhodnou, velkým přínosem.

Petra Antošová

koučka, mentorka a facilitátorka