Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Zabilanská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Zabilanská — reklamní grafička

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Petra Zabilanská:
Ke spolupráci jsme Petru oslovili přes portál Na volné noze. Naší urgentní zakázky se ujala ochotně. Komunikace byla velmi příjemná a Petra dokonale vystihla přenesení zadání do grafického návrhu. Spolupráce probíhala dynamicky a Petra ve velmi krátkých časech dokázala reagovat na různá doplnění a myšlenky. Petra nám vytvořila několik kvalitních návrhů, ze kterých jsme mohli vybírat. Finální výběr po precizním dopracování od Petry slavil u zákazníka obrovský úspěch. Touto cestou bychom chtěli Petře ještě jednou poděkovat za vstřícný přístup, precizní a kreativní práci, kterou odvedla ve velmi krátkém čase.

Jan Mynář

jednatel firmy Egoli s.r.o.
www.egolinet.com ~ egoli@egolinet.com ~ 244 444 000
S Petrou spolupracuji už několik let a dělá veškerou grafiku pro naše dva orchestry. Velmi si cením její schopnosti vyjít mi vstříc. Umí se vcítit do vize, respektuje ji a umí mi ve všem vyhovět. Stejně tak dobře umí návrh posoudit, poradit a ukázat, jak by to po grafické stránce mohlo být lepší a proč. Její práci navíc vysoce oceňují naši posluchači a partneři, takže máme velmi pozitivní zpětnou vazbu.

Monika Teichmannová

Marketing manager, Harmonia Praga
www.harmoniapraga.cz
S Petrou ve Fortuně spolupracujeme řadu let. Za tu dobu vymyslela desítky vizuálů. Pracovala nejen na kampaních k významným sportovním událostem, ale i na přípravě inzercí v tištěných médiích. Také se podílela na rebrandingu poboček a převzala i veškerou grafickou práci na projektu Fortuna Loterie. Díky kombinaci kreativity a preciznosti (která není vůbec běžná) je pro náš marketingový tým oporou.

Martin Todt

CEO CZ, Fortuna
Se slečnou Zabilanskou jsem měla možnost spolupracovat na přípravě jak tištěných propagačních materiálů, tak na přípravě landing page pro jednotlivé kampaně společnosti AAA Poptávka.cz, a.s.. Díky její schopnosti skloubit požadavky zadavatele a potřeby cílové skupiny vznikly graficky jedinečné a především také funkční propagační materiály. Spolupráci s touto nadanou grafičkou mohu jedině doporučit.

Lada Kurážová

Marketing manager, AAA Poptávka.cz
Rychlost. Profi přístup. Skvělá komunikace. Zejména díky nim je Petra velmi často naší grafickou záchranou. Mám také pocit, že tajně disponuje balíčkem nevyčerpatelné kreativity. Nemohu než poděkovat a s potěšením doporučit.

Kamila Fröhlichová

Campaign manager, Prague Pride
Po několik let jsme v kontaktu ohledně tiskové produkce reklamních materiálů, které Petra připravuje. Jsem rád, že mohu komunikovat s tak šikovným grafikem, který předtiskové přípravě rozumí. Práce je díky tomu daleko příjemnější. Navíc si vždy vyjdeme vstříc.

Jakub Šuch

Key Account Manager, Systemprint Drescher
Petru mohu doporučit všem, kdo potřebují grafika s originálním přístupem, nadhledem i citem pro detail. Petra nám dlouhodobě pomáhá zejména s printovou grafikou pro naše kampaně i kampaně našich klientů. Je spolehlivá, rychlá, kreativní a se zápalem pro věc.

Tomáš Berger

CEO, Imper
www.merk.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS