Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radek Nozar

Ing. Radek Nozar

firemní poradce se specializací na optimalizaci procesů a ekonomiku v podnikání

Ing. Radek Nozar

Najdu slabá místa ve vaší firmě a pomůžu vám zoptimalizovat procesy a ekonomiku pro co nejlepší hospodářský výsledek. Mám za sebou 20 let praxe v soukromém sektoru na pozici finančního a výkonného ředitele a dalších 7 let zkušeností z vlastního firemního podnikání (Bistro Franz, Café Bar Morgal). Na firmu se zásadně dívám očima majitele. Externí forma spolupráce mi pak umožňuje dění ve firmě vidět s potřebným odstupem, při zachování smyslu pro detail.

  • Optimalizace procesů a vazeb – optimalizace přináší adresnější zodpovědnost, účinnější kontrolu, zvýšení produktivity mezi jednotlivými odděleními firmy a vede k lepšímu hospodaření. Zcela nutná je zejména tehdy, pokud se společnost rozvine natolik, že dosavadní formy řízení a kontroly již nedostačují.
  • Ekonomické poradenství – cílem je, aby vedení firmy chápalo základní ekonomické ukazatele a nejzákladnější účetní pojmy. Pochopení základních principů umožní vytvořit most mezi vedením firmy a finančním (účetním) oddělením. To vede k předcházení problémů s účetnictvím, daněmi a úřady, ale i k vylepšení daňové optimalizace.
  • Finanční plánování – pomoc se sestavením finančního plánu a kontrolou jeho plnění.

Na úvodní nezávazné schůzce probereme možnosti spolupráce a zkonkretizujeme si, v čem vám mohu být prospěšný. Jsem z Brna, ale rád za vámi dojedu, kamkoliv budete potřebovat.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně nejčastěji Brno a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Radek Nozar
Helfertova 504/3
Brno
613 00
Mobil:606 608 896
Email:radeknozar@gmail.com
:87963850

Doporučení z první ruky

Radek Nozar byl pro nás obrovská pomoc pro audit běhu zakázek a jejich následném vyhodnocování. Udělali jsme velký pokrok v průběžném dohledu nad zakázkami a díky tomu i přehlednějšímu cashflow. Naše spolupráce pak měla i logický přesah zpětně k rozpočtování. Naučili jsme se plánovat – nejen výrobu, ale i obchod (výhled práce) a náklady k zakázkám i provozní… Velmi si cením praktických zkušeností s montážemi a výrobou – nenastavovali jsme akademické koncepce, ale realizovatelné kroky.
Jan Andrések
majitel Cetecho, s.r.o.
www.cetecho.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS